Kolejna FALA ZAKAŻEŃ koronawirusem w Polsce! Trzy nowe przypadki w Lubelskiem

2020-04-09 10:19 mt
Koronawirus Lubelskie
Autor: Policja.pl

Epidemia przynosi kolejne „owoce”, niestety, bardzo gorzkie. Ministerstwo Zdrowia poinformowało właśnie o kolejnej fali zakażeń koronawirusem. Są trzy nowe przypadki w Lubelskiem. Liczba zakażonych na Lubelszczyźnie to w sumie 202 osoby.

W czwartkowe przedpołudnie Ministerstwo Zdrowia podało nowe dane z frontu walki z epidemią koronawirusa. Niestety, próżno szukać tam optymistycznych wiadomości. 136 nowych zachorowań i sześć ofiar śmiertelnych. Kolejna fala zakażeń koronawirusem to też trzy nowe przypadki w Lubelskiem. Co wiemy o zarażonych z Lubelszczyzny?

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą:

  • kobiety w przedziale wieku 0-20 lat z Lublina, w stanie dobrym, która miała kontakt z przypadkiem potwierdzonym,
  • mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu puławskiego, w stanie średnim, który miał kontakt z przypadkiem potwierdzonym,
  • mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z Białej Podlaskiej, w stanie średnim, który miał kontakt z przypadkiem potwierdzonym.

Mamy 136 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci 6 kolejnych osób zakażonych koronawirusem – informuje Ministerstwo Zdrowia.

Bilans koronawirusa w Polsce to – według najnowszych danych – 5341 zakażeń i 164 ofiary śmiertelne. Na Lubelszczyźnie liczba zachorowań wzrosła do 202.

Zobacz też:

136 nowych przypadków! Sześć kolejnych osób NIE ŻYJE! Koronawirus w Polsce [RELACJA NA ŻYWO]

Dlaczego koronawirus zabija młodych?

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartkowe przedpołudnie o sześciu kolejnych ofiarach śmiertelnych COVID-19 w kraju. Zmarli to: 47-letnia kobieta ze szpitala w Poznaniu, 90-letnia kobieta ze szpitala w Tychach, 35-letnia kobieta ze szpitala w Bytomiu, 62-letni mężczyzna ze szpitala w Łańcucie, 81-letni i 77-letni mężczyźni z Drzewicy, którzy nie byli hospitalizowani.

Super Raport 8 IV (goście: Janusz Korwin-Mikke, Kamil Bortniczuk)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.