Gdzie jest koronawisus w Polsce i Europie? Mapa zasięgu epidemii [MAPA KORONAWIRUSA]

2020-03-27 10:14
Służby walczą z koronawirusem
Autor: AP Służby walczą z koronawirusem

Gdzie jest koronawisus w Polsce i Europie? Epidemia choroby już dawno dotarła do Europy i do Polski. W całym kraju potwierdzono już 1244 przypadki zachorowań, w tym 16 śmiertelnych. Gdzie jest wirus z Chin? Zobaczcie specjalną mapę, która obrazuje rozwój koronawirusa SARS-CoV-2. Gdzie jest koronawirus w Polsce? Oto aktualna mapa zasięgu COVID-19 [KORONAWIRUS MAPA POLSKA].

Koronawirus atakuje Polskę [MAPA ZASIĘGU KORONAWIRUSA]

Wirus z Chin dotarł już do Europy, COVID-19 jest już w Polsce! Pierwszy przypadek potwierdzono 4 marca w Zielonej Górze. Przez kilka tygodni dni, do 27.03.2020 (godz. 8.30) Ministerstwo Zdrowia potwierdziło w sumie 1244 przypadki koronawirusa w Polsce (16 śmiertelnych). Na całym świecie, do 27 marca odnotowano ponad 465 tys. przypadków zachorowań. Nie żyje ponad 21 tys. osób.

Dokąd dotarł śmiercionośny koronawirus SARS-CoV-2019? Zobaczcie mapę zasięgu koronawirusa!

Koronawirus w Polsce! Odnotowano już 1244 potwierdzone przypadki! We Włoszech wciąż rośnie tragiczny bilans ofiar. Co dalej?

To, gdzie aktualnie jest wirus z Chin, możecie śledzić na specjalnej mapie, którą zamieszczamy poniżej. Śledźcie też relację na żywo, w której opisujemy sytuację epidemiologiczną koronawirusa w Polsce, w Europie i na świecie!

Internetowa mapa zasięgu koronawirusa

Do piątku, 27 marca (godz. 8.30), w 1244 przypadkach w Polsce potwierdzono wirusa z Chin.

Koronawirus w Hiszpanii. Turyści zamknięci w hotelu na Teneryfie

Jak się nie dać wirusowi? Zalecenia immunologów

KORONAWIRUS SARS-CoV-2 MAPA

Koronawirus SARS-CoV-2 już dawno przekroczył granice Azji. Dotarł do Europy i Polski! 

Dokąd dotarł koronawirus? Obrazuje to poniższa mapa. Możecie na niej śledzić obecność groźnego wirusa z Chin na świecie i w Europie.

Zasięg koronawirusa COVID-19 [MAPA ONLINE]

Według danych z 27 marca koronawirus zaatakował już na świecie ponad 465 tys. osób. Bilans ciągle rośnie! Nie żyje ponad 21 tys. osób.

Koronawirus w Polsce. Zalecenia GIS

Główny Inspektor Sanitarny rekomenduje zaniechanie jakichkolwiek podróży.

Objawy koronawirusa z Chin (SARS-CoV-2)

Główny Inspektorat Sanitarny, służby epidemiologiczne i lekarze apelują o zwracanie szczególnej uwagi na objawy mogące świadczyć o zarażeniu koronawirusem! Czym objawia się groźny wirus z Chin? Dolegliwości są bardzo podobne do tych towarzyszących grypie!

Objawy koronawirusa: gorączka, kaszel, duszności, bóle mięśni, zmęczenie. Osoby, które wracają z zagrożonych terenów lub miały kontakt z ludźmi tam przebywającymi, jeśli zauważą niepokojące objawy, powinni powiadomić Sanepid albo zgłosić się do najbliższego szpitala z oddziałem zakaźnym.

Zobacz: Masz grypę czy koronawirusa? Zobacz, jakie są podobieństwa i różnice

KoronawirusRaport: Lublin 27.03

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wirus SARS-CoV-2. Koronawirus – co to takiego?

GIS i WHO przypominają podstawowe zasady bezpieczeństwa dotyczące wirusa SARS-CoV-2. Śmiertelnie niebezpieczny koronawirus z Chin. Co to takiego?

Wirus przenosi się drogą kropelkową – informuje Główny Inspektor Sanitarny w wydanym w poniedziałek komunikacie. – Źródło infekcji nie jest znane i dlatego zakłada się, że może ono nadal być aktywne i prowadzić do kolejnych przypadków zakażeń.

Mapa koronawirusa Polski

Gdzie w Polsce potwierdzono już koronawirusa? Jak wygląda aktualna mapa koronawirusa Polski? Pierwszy przypadek zachorowania potwierdzono u mężczyzny z woj. lubuskiego, który jest hospitalizowany w Zielonej Górze. Gdzie są kolejne przypadki COVID-19?

Koronawirus mapa Polska

1244 przypadków COVID-19 w Polsce!