Lubelskie: KOLEJNE przypadki koronawirusa! NIEPOKOJĄCE statystyki. Kim są chorzy?

2020-03-27 14:40 mt
Koronawirus Lubelskie
Autor: Policja.pl

Ministerstwo Zdrowia podało dane dotyczące kolejnych potwierdzonych zakażeń koronawirusem w Polsce! Niepokojące statystyki mówią o 45 nowych przypadkach. Trzy z nich dotyczą Lubelskiego! W województwie odnotowano kolejne przypadki koronawirusa. W całym kraju zakażonych zostało 1289 osób, a 16 zmarło przez COVID-19! Kim są chorzy z Lubelszczyzny?

Mamy 45 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych – informuje Ministerstwo Zdrowia. Trzy z nich dotyczą osób z woj. lubelskiego. Kim są chorzy?

Na Lubelszczyźnie jest już 77 przypadków koronawirusa. Dwa zakończyły się śmiercią pacjenta.

Zobacz też: Lublin: Studenci z Afryki imprezowali mimo epidemii. Jeden WYPADŁ przez BALKON!

Trzy kolejne przypadki koronawirusa na Lubelszczyźnie! Wszystkie dotyczą kobiet. Co wiemy o osobach zakażonych SARS-CoV-2?

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą: jednej kobiety w przedziale wieku 41-60 lat w stanie dobrym, z powiatu janowskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym; jednej kobiety w przedziale wieku 41-60 lat w stanie średnim, z powiatu świdnickiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym i jednej kobiety w przedziale wieku 0-20 lat w stanie dobrym, z powiatu świdnickiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Do tej pory na Lubelszczyźnie odnotowano 77 przypadków zachorowań na COVID-19. Dwie osoby zmarły. Pięć wyzdrowiało.

Zobacz też naszą relację na żywo: GIGANTYCZNY wzrost zachorowań! Sytuacja staje się krytyczna? Koronawirus w Polsce [RELACJA NA ŻYWO].

Specjalne namioty przy polskich szpitalach. Do czego służą? Rzeczniczka PCPM wyjaśnia [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.