Start Lublin przegrał po trzeciej dogrywce z Anwilem Włocławek. Zobaczcie zdjęcia! [GALERIA]

2018-04-06 0:51

Niezwykle wyrównany mecz i sportowa walka do samego końca! Koszykarze TBV Startu Lublin ulegli zawodnikom Anwilu Włocławek dopiero w trzecim dodatkowym czasie gry.

Autorem zdjęć w naszej GALERII jest Krzysztof Radzki.

To spotkanie od początku było pełne emocji i bardzo wyrównane, choć to goście byli w Lublinie faworytami. Ostatnie minuty regulaminowego czasu gry należały do Anwilu Włocławek. „Startowcy” zdołali jednak nadrobić straty i konieczna okazała się dogrywka... Później druga... I trzecia.

Nie zawiedli kibice z Lublina, którzy przez całe spotkanie gorącym dopingiem wspierali koszykarzy Startu. Atmosferę meczu możecie poczuć, oglądając zdjęcia!

TBV Start Lublin – Anwil Włocławek 97:100 (15:16, 21:17, 17:24, 14:14, d. 9:9, 5:5, 10:13)

TBV Start: Lewis 30, Washington 23, Dutkiewicz 22, Reynolds 9, Czerlonko 6, Szymański 4, Mirković 2, Ciechociński 1, Gospodarek 0, Zalewski 0, Dziemba 0

Anwil: Almeida 25, Hosley 18, Zyskowski 13, Sobin 13, Wojciechowski 9, Leończyk 7, Delas 7, Nowakowski 5, Łączyński 3, Ihring 0.