Wypadek podczas remontu. Pracownik stracił równowagę i wypadł z okna. Jest w ciężkim stanie

2019-10-09 15:29 vera
Wypadek podczas remontu. Pracownik stracił równowagę i wypadł z okna. Jest w ciężkim stanie
Autor: Policja Lubelska Wypadek podczas remontu. Pracownik stracił równowagę i wypadł z okna. Jest w ciężkim stanie

Do tego nieszczęśliwego zdarzenia doszło we wtorek w miejscowości Podzamcze. 45-letni mężczyzna w trakcie wykonywania remontu dawnego spichlerza, stracił równowagę i wypadł z wnęki okiennej na pierwszym pietrze.

Do tego wypadku przy pracy doszło w godzinach popołudniowych podczas remontu budynku dawnego spichlerza w miejscowości Podzamcze (gmina Łęczna).

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 45-letni pracownik wykonując prace przy użyciu piły tarczowej źle postawił stopę w wyniku czego stracił równowagę i wypadł z wnęki okiennej znajdującej się na pierwszym piętrze - poinformował oficer prasowy policji.

W wyniku upadku na ziemię mężczyzna doznał poważnych obrażeń i trafił do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

- Aby zapobiegać podobnym wypadkom, apelujemy o rozwagę i ostrożność podczas prac budowlano-remontowych szczególnie na wysokości i podczas obsługi niebezpiecznych urządzeń i narzędzi - apeluje policja. - Pamiętajmy, że chwila nieuwagi, a także rutyna może doprowadzić do nieszczęścia.

Na kogo zagłosuje polska wieś? Zapytaliśmy mieszkańców