chłopiec, kradzież, policja

i

Autor: SUPER EXPRESS, SHUTTERSTOCK W powiecie iławskim 11-letni kradł w szkole. Odpowie za to przed sądem rodzinnym.

11-letni złodziej

11-latek okradł koleżankę. Część pieniędzy zdążył już wydać!

2023-01-13 9:51

Przed sądem rodzinnym i nieletnich w najbliższym czasie będzie tłumaczył się 11-latek z Iławy (woj. warmińsko-mazurskie). Chłopak na terenie szkoły ukradł pieniądze oraz słuchawki bezprzewodowe. Małoletniego złodzieja złapali pracownicy szkoły.

Iława. Do 11-letniego złodzieja policja przyjeżdżała dwa razy

W środę (11 stycznia) iławscy otrzymali informację o kradzieży w jednej z lokalnych szkół podstawowych. Zgłaszający oświadczył, że zniknęły mu pieniądze oraz słuchawki bezprzewodowe. - Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie ustalili, że sprawca wykorzystując chwilową nieobecność pokrzywdzonego, z pomieszczenia socjalnego z saszetki zabrał słuchawki bezprzewodowe oraz pieniądze - wyjaśnia st. asp. Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Okazało się, że kradzieży dokonał... 11-latek. Odzyskano skradzione rzeczy, które zostały przekazane pokrzywdzonemu.

Kilka godzin później policjanci znowu interweniowali w tej samej szkole. 11-latek niczego się nie nauczył i zabrał koleżance 200 zł, kiedy ćwiczyła na w-fie. Co więcej, 11-latek zdążył już wydać część pieniędzy. Chłopiec oddał resztę gotówki i przyznał się do kradzieży. Funkcjonariusze przekazali ucznia mamie, po czym sporządzili dokumentacje, która zostanie przesłana do sądu rodzinnego i nieletnich. 11-latek ze swojego zachowania w najbliższym czasie będzie musiał się wytłumaczyć przed sądem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Włamał się do piwnicy i ukradł kosę. Pogrążyło go to, co zostawił na miejscu przestępstwa

Sonda
Czy zostałeś kiedyś okradziony?
Tajemnicza choroba Krzysztofa Śmiszka. Chodzi o kulach