Tragiczny wypadek na DK nr 16 w Warmińsko-Mazurskiem

i

Autor: shutterstock

Horror na drodze

Czołowe zderzenie samochodu z ciężarówką! Kierowca nie miał żadnych szans

2022-12-21 18:19

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 16 w województwie warmińsko-mazurskim miał miejsce w środę (21 grudnia 2022 r.) ok. godziny 17:00. Czołowo zderzyły się samochód osobowy i ciężarówka. Kierowca tego pierwszego pojazdu zginął na miejscu.

Ogromne utrudnienia dla kierowców występują na drodze krajowej nr 16 w okolicach Ruskiej Wsi (woj. warmińsko-mazurskie). Na odcinku Ełk-Orzys doszło do śmiertelnego wypadku. - Czołowo zderzyły się samochód osobowy i ciężarowy. Zginął kierowca samochodu osobowego, który jechał sam. Kierowca tira nie wymaga hospitalizacji - poinformowała mł. asp. Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji, cytowana przez Polską Agencję Prasową.

Tragiczny wypadek na DK 16 w woj. warmińsko-mazurskim. Wyznaczono objazdy

Olsztyńska GDDKiA poinformowała, że krajowa szesnastka jest zablokowana. Zorganizowano objazdy przez Bartosze - Rożyńsk - Klusy. Utrudnienia mogą potrwać około dwóch godzin. Śledztwo w sprawie środowego wypadku prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratura. Służby apelują do kierowców i innych uczestników ruchu o rozsądek na drogach. Jedźcie bezpiecznie i zdejmijcie nogę z gazu!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Wypadek na ulicy Sielskiej w Olsztynie. Auto uderzyło w latarnię
Nasi Partnerzy polecają