Straż Graniczna

i

Autor: Straż Graniczna

Małżeństwo złapane przez straż graniczną. SZOKUJĄCE odkrycie w lesie!

2019-12-17 8:59

Patrol Straży Granicznej z Olsztyna na jednej z dróg w powiecie szczycieńskim zatrzymał w niedzielę (15 grudnia) małżeństwo, pochodzące z okolic Szczytna. Funkcjonariuszy zaniepokoiło to, co para wiozła ze sobą. Zatrzymani tłumaczyli, że znaleźli to w lesie.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie na jednej z dróg w powiecie szczycieńskim, zatrzymali 15 grudnia (niedziela) podróżujące Volkswagenem Golfem małżeństwo do kontroli drogowej. Jak się okazało 44-latek przewoził w przestrzeni pasażerskiej pojazdu 13 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. - Kierowca wraz z 39-letnią żoną tłumaczyli, że nielegalne wyroby akcyzowe znaleźli w lesie, więc zabrali je - mówi Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Funkcjonariusze zabezpieczyli towar z przemytu o wartości 10 tys. zł zabezpieczyli i prowadzą dalsze czynności w sprawie. 44-letni mieszkaniec powiatu szczycieńskiego przyznał się do posiadania nielegalnych towarów. Za swój czyn poniesie odpowiedzialność karno-skarbową.

Przewozili 13 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy

i

Autor: WMOSG Małżeństwo z powiatu szczycieńskiego przewoziło 13 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE