Narozrabiał w Niderlandach i uciekł! Wpadł w ręce policjantów z Ornety!

2020-02-13 9:48 SCH
Kajdanki - zdj. podglądowe
Autor: Pixabay Policjanci z Ornety (woj. warmińsko-mazurskie) zatrzymali 46-latka poszukiwanego przez niderlandzką policję.

Policjanci z Ornety (woj. warmińsko-mazurskie) zatrzymali 46-latka poszukiwanego przez niderlandzką policję. Mężczyzna miał na terenie Niderlandów dopuścić się przestępstwa spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu innej osoby. Poszukiwany już trafił do Aresztu Śledczego, a sąd zadecyduje o ewentualnej jego ekstradycji.

Funkcjonariusze z Zespołu Dzielnicowych Komisariatu Policji w Ornecie zatrzymali 46-latka poszukiwanego przez niderlandzką policję. Mężczyzna był poszukiwany przez organ Królestwa Niderlandów za przestępstwo spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu obywatela Niderlandów. Za poszukiwanym został wydany Europejski Nakaz Aresztowania.

- Z uwagi na informacje, że człowiek ten może przebywać na terenie powiatu lidzbarskiego, w działania włączyli się policjanci z Zespołu Dzielnicowych Komisariatu Policji w Ornecie - relacjonują lidzbarscy policjanci. Funkcjonariusze tej komórki uzyskali informację, że poszukiwana osoba może przebywać w jednym z mieszkań na terenie Lubomina (powiat lidzbarski). Uzyskane przez policjantów informacje potwierdziły się.

We wtorek (11 lutego) w godzinach przedpołudniowych policjanci zatrzymali poszukiwanego 46-latka. Mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego, a sąd zadecyduje o jego dalszym losie.