Grzejnik

i

Autor: Pixabay Przerwy w dostawie ciepła w Olsztynie we wtorek, 29 listopada.

Brak ciepłej wody i energii

Olsztynianie będą marznąć! Przerwy w dostawie ciepła. Gdzie będą zimne grzejniki?

2022-11-28 8:50

We wtorek (29 listopada) mieszkańcy Olsztyna będą marznąć. Temperatura powietrza jest niska, w dodatku olsztyński MPEC planuje przerwy w dostawie ciepła dla kilkunastu budynków w stolicy Warmii i Mazur. W dalszej części artykułu sprawdzisz, gdzie zabraknie ciepłej wody i ogrzewania.

Brak ciepłej wody i ogrzewania w Olsztynie [Lista ulic]

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie informuje o przerwie w dostawie ciepła na potrzeby ciepłej wody użytkowej i centralnego ogrzewania w dniu 29 listopada w godz. 6-23. Przerwa w dostawie ciepła podyktowana jest pracami na miejskiej sieci ciepłowniczej oraz inwestycją miejską, czyli budową linii tramwajowej. - W celu minimalizacji wychłodzenia ww. budynków zostaną zmienione ustawienia regulatorów na węzłach cieplnych co pozwoli na zwiększenie temperatury instalacji centralnego ogrzewania. Działanie to umożliwi Państwu zwiększyć temperaturę w lokalach przed planowanym wyłączeniem - czytamy w komunikacie MPEC Olsztyn. Administracja w/w budynków jest proszona o poinformowanie lokali usługowych o terminie przerwy w dostawie ciepłej wody.

Wskazany termin wyłączenia może ulec zmianie. Bieżących informacji udziela Pogotowie Ciepłownicze tel. kontaktowy 993, 512 911 583. Poniżej lista ulic, gdzie zabraknie ciepłej wody i ogrzewania:

  • Dworcowa 25, 28, 31, 33A, 33B, 37A, 37B, 38, 43A, 43B, 46, 48, 52,
  • Piłsudskiego 44A, 46, 52A, 59, 59A, 61, 61A, 63, 63A,
  • Żołnierska 27, 37, 39.

Przy braku ogrzewania, warto sprawdzić pogodę. Szczegóły w artykule Polska na skraju wyżu znad Rosji. Synoptyk IMGW o przełomie w pogodzie

Sonda
Co wybierasz?
REAKCJA polskich dziennikarzy na OBRONĘ KARNEGO przez Szczęsnego. Vlog POLSKA - ARABIA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają