Zaginiona Natalia z Olsztyna nie żyje

i

Autor: KMP Olsztyn

Tragedia w Olsztynie

Piękna Natalia nie żyje. Odnaleziono ciało 26-latki

2023-02-18 14:28

Poszukiwana 26-letnia Natalia S., która zaginęła 9 lutego w Olsztynie, nie żyje. Ostatni raz widziana była przy ul. Kołobrzeskiej, nieopodal dworca Jak podał Portal TKO.pl podaje, że dziewczyna mogła zostać zamordowana. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Natalia S. (+26 l.) miała 175 cm wzrostu. W momencie zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę i buty oraz ciemne spodnie. Jej ciało zostało odnalezione na terenie Olsztyna w piątek. - Informuję, że zakończyliśmy czynności poszukiwawcze 26-latki - potwierdził "Gazecie Olsztyńskiej" mł. asp. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Na miejscu tragedii zjawili się technicy kryminalistyki pod nadzorem prokuratora. Wiadomo, że zwłoki młodej kobiety zostaną poddane sekcji.  Lokalny portal TKO.pl donosi, że 26-latka mogła zostać zamordowana. - Śledztwo jest prowadzone pod nadzorem prokuratury, ponieważ okoliczności zdarzenia wskazują, iż do śmierci dziewczyny mogło dojść z udziałem osób trzecich” - czytamy. 

Zaginęła 16-letnia Julka. Wyszła na spotkanie z tajemniczymi znajomymi i nie wróciła do domu. Policja opublikowała rysopis

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany