"Pijana matka opiekuje się dziećmi". Szokujące odkrycie policji w Małdytach

2020-09-01 17:19
policja
Autor: pixabay.pl

Policjantów w gminie Małdyty (woj. warmińsko-mazurskie) na nogi postawił telefon pewnego mężczyzny, który zgłosił im, że pijana kobieta opiekuje się dziećmi. Funkcjonariusze ruszyli na miejsce zgłoszenie. To, co zastali było zaskakujące.

W poniedziałek (31 sierpnia) wieczorem mężczyzna zadzwonił na policję zgłaszając, że pijana matka opiekuje się dziećmi w gminie Małdyty (powiat ostródzki). Policjanci pojechali we wskazany adres. Na miejscu okazało się, że kobieta jest trzeźwa, a jej dzieciom nie dzieje się krzywda. Co więcej, w mieszkaniu był... dzwoniący na policję konkubent kobiety. Mężczyzna był pijany i chciał wezwać policję, aby zrobić kobiecie na złość. Za bezpodstawne wezwanie funkcjonariuszy mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Policjanci przypominają, że niepotwierdzone zgłoszenia, głupie żarty, głuche telefony, czy też bezpodstawne wezwania wydłużają czas reakcji policjantów w sytuacjach, gdzie faktycznie potrzebna jest pomoc. Bezpodstawne wezwanie służb ratunkowych jest wykroczeniem.

Warmia czy Mazury. Gdzie leży to miasto?

Pytanie 1 z 10
Olsztyn leży na...
Mandaryna: Jestem do wzięcia! [HOT]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE