Robert Lewandowski wart 5 tysięcy złotych?! Chętni z pewnością się znajdą!

2021-01-17 8:00 sch
Robert Lewandowski
Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski wart 5 tysięcy złotych? To cena wręcz "promocyjna", jak na pieniądze wydawane w światowym futbolu, jednak musimy zmartwić wszystkie kluby zainteresowane najlepszym piłkarzem świata. Tyle kosztuje, a właściwie kosztowała jego koszulka, którą w ubiegłym roku na licytację z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy wystawił Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna. Po roku koszulka wróciła do prezydenta, który ponownie chce wylicytować trykot.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W Olsztynie, podobnie jak w poprzednich latach, będzie można wylicytować niezwykle atrakcyjne fanty, a wśród nich koszulkę Roberta Lewandowskiego.

Koszulka reprezentacji Polski z nazwiskiem i autografem najlepszego piłkarza na świecie trafia na olsztyńską licytację już drugi raz. W poprzednim roku przekazał ją prezydent miasta Piotr Grzymowicz, w tym stanie się dokładnie tak samo. Jak to możliwe?

CZYTAJ TEŻ: Śmierć Pawła Adamowicza. Piotr Grzymowicz o prezydencie Gdańska. Padły mocne słowa!

Taksówkarze "kupili" Lewandowskiego. Wystarczyło 5 tysięcy złotych

Podczas ubiegłorocznego finału, aby kupić tę koszulkę, szyki zwarło środowisko olsztyńskich taksówkarzy. Wówczas wylicytowali ją za pięć tys. złotych.

- Zdecydowaliśmy, że to będzie koszulka przechodnia - wyjaśnia Arkadiusz Trzeciak, olsztyński taksówkarz. - Przez rok była u nas, a teraz postanowiliśmy niejako zwrócić ją prezydentowi Olsztyna, aby mógł ponownie przekazać ten fant na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

I tak się stało. Prezydent miasta obdarował koszulką jeden z olsztyńskich sztabów. Będzie można ją wylicytować podczas 29. finału WOŚP, który odbędzie się za nieco ponad dwa tygodnie - 31 stycznia (niedziela).

PRZECZYTAJ TAKŻE: Taką limuzyną Robert i Anna Lewandowscy przyjechali na Galę Mistrzów Sportu [ZDJĘCIA]

WOŚP 2021. Olsztyn przez dwa lata bił rekordy

- Zachęcam do wzięcia udziału w licytacji - mówi Piotr Grzymowicz. - Chciałbym, aby ta koszulka znalazła nowego właściciela za jak największą kwotę i żeby została w rękach mieszkańców naszego miasta. Być może uda się wystawić ją podczas kolejnego finału? A pieniądze z tej licytacji na pewno zostaną przeznaczone na szczytny cel, wesprą polską ochronę zdrowia.

W poprzednim roku w Olsztynie kolejny raz pobity został rekord wielkoorkiestrowej zbiórki. Zgromadzonych zostało ponad 570 tys. złotych. W tym roku w stolicy Warmii i Mazur będą działać dwa sztaby miejskie założone przez Związek Stowarzyszeń "Razem w Olsztynie" (nr 5699) oraz Warmińsko-Mazurski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża (nr 4049). Będzie też wewnętrzny sztab w Zespole Szkół Budowlanych.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Lewandowski KUPI Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE