Święto na oddziale covidowym w Nidzicy. Pacjentka obchodziła 101. urodziny

2021-03-03 10:01 PAP sch
Pani Eugenia skończyła 101 lat
Autor: UM Nidzica Pani Eugenia świętowała 101 urodziny na oddziale covidowym szpitala w Nidzicy. Zdj. z obchodów setnych urodzin.

Pani Eugenia świętowała w poniedziałek 101 urodziny. Miejsce świętowania było nietypowe. Seniorka obchodziła urodziny na oddziale covidowym szpitala w Nidzicy. Pani Eugenia świętowała w towarzystwie córki, która także jest pacjentką oddziału covidowego w Nidzicy.

Na oddziale covidowym szpitala w Nidzicy, pani Eugenia Wilbrandt świętowała w poniedziałek 101. urodziny. - Potwierdzam, że mamy taką pacjentkę. Jest pogodna, wesoła, rozmawia z nami i żartuje - powiedziała PAP pielęgniarka z tego oddziału Bożena Onych. Przyznała, że na oddziale covidowym w tym szpitalu pani Eugenia jest najstarszą pacjentką, ale pozostali leczeni "zbliżają się do setki".

Pani Eugenia świętowała urodziny z tortem i bukietem wiosennych kwiatów w doniczce. 101-latka pozowała do zdjęć na szpitalnym łóżku zarówno w towarzystwie innych pacjentek ubranych w szlafroki, jak i ubranego w kombinezony ochronne personelu. Zdaniem personelu 101-latka najbliższe dni spędzi jeszcze na oddziale.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pani Sabina zaraziła się koronawirusem w ciąży! Teraz jest szczęśliwą mamą!

Najwierniejszy czytelnik Super Expressu
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE