Okno - zdj. ilustracyjne

i

Autor: Pixabay / Jill Wellington 21-latka z Gołdapi traiła do aresztu. Wszystko zaczęło się od... mycia okien.

Warmińsko-mazurskie: myła okna przy muzyce i trafiła do aresztu! Dlaczego?

2020-04-27 13:04

21-letnia mieszkanka Gołdapi myła okna w mieszkaniu swojego znajomego w Piszu. Mężczyźnie pewnie bardzo spodobał się miły gest koleżanki. Gorzej sprzątanie znieśli sąsiedzi, uskarżający się na głośną muzykę dochodzą z mieszkania. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, 21-latka musiała przerwać mycie okien i... trafiła do aresztu. O co chodzi?

W sobotę (25 kwietnia) policjanci piskiej prewencji przed godz. 16 otrzymali zgłoszenie, że w jednym z bloków na terenie miasta w jednym z mieszkań lokatorzy głośno słuchają muzyki i zakłócają tym samym spokój innym osobom. Sytuacja ta miała mieć miejsce nie po raz pierwszy.

Pod wskazanym adresem policyjny patrol zastał 21-letnią mieszkankę Gołdapi, która myła okna w mieszkaniu, głośno słuchając przy tym muzyki. Kobieta spędzała w ten sposób czas u swojego znajomego.

W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze sprawdzili jej dane personalne w policyjnych bazach danych. Okazało się, że 21-latka jest poszukiwana od ponad roku przez Sąd Rejonowy w Olecku. Ma bowiem do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 5 miesięcy i 15 dni za kradzież.

- W tej sytuacji 21-latka musiała zakończyć mycie okien i prosto z miejsca interwencji trafiła do policyjnego aresztu. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie śledczym - mówi nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu.

Express Biedrzyckiej - Gość: Grzegorz Braun