Śniepie: Robotnik zginął na budowie Via Baltica! Spycharka zatonęła w rozlewisku!

2021-03-02 16:53 sch
Tragedia na budowie. Nie żyje 62-letni mężczyzna
Autor: wm.policja.gov.pl Tragedia na budowie w miejscowości Śniepie (woj. warmińsko-mazurskie). Nie żyje 62-letni mężczyzna, który zatonął w rozlewisku.

Do tragicznego wypadku doszło na budowie Via Baltica w miejscowości Śniepie (woj. warmińsko-mazurskie). 62-latek pracował jako operator spycharki. Mężczyzna wjechał na rozlewisko i jego pojazd zatonął. 62-latka wydostano z wody, ale niestety nie udało się go uratować. Policjanci pod nadzorem prokuratory wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności tragicznego zdarzenia w miejscowości Śniepie w gminie Ełk. Informację o zdarzeniu policjanci otrzymali we wtorek (2 marca) około godzi. 08:30.  - Z pierwszych i wstępnych ustaleń wynika, że na terenie budowy drogi operator spycharki wjechał sprzętem na rozlewisko i całkowicie zatonął - mówi sierż. szt. Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku.

Po wydobyciu mężczyzny z wody podjęto działania ratunkowe, ale niestety nie udało się go uratować. Ciało 62-latka zostało zabezpieczone do sekcji, żeby ustalić dokładną przyczynę zgonu. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, inspektor pracy i strażacy.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Borys Budka w Olsztynie. MOCNE SŁOWA na temat RZĄDU! "Nieudacznicy będą wydawać europejskie pieniądze"

Skatował kolegę i zostawił go na śmierć
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE