Henryk Kamiński

i

Autor: KPP Pisz 77-letni Henryk Kamiński z Pisza zaginął w niedzielę (16 lutego)

Warmińsko-mazurskie: Zaginął 77-latek z Pisza! Jest chory na serce

2020-02-17 16:47

Policjanci z powiatu piskiego poszukują Henryka Kamińskiego. 77-letni mieszkaniec Pisza w niedzielę (16 lutego) wyjechał z domu rowerem i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna choruje na serce.

Jeśli ktokolwiek posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszony jest o kontakt z policją. 77-letni Henryk Kamiński wyjechał z domu rowerem w niedzielę (16 lutego) ok. godz. 11. Do chwili obecnej z nikim nie nawiązał kontaktu. Zaginiony mężczyzna mieszka w Piszu przy ul. Wojska Polskiego.

Jak wyglądał zaginiony Henryk Kamiński z Pisza?

W chwili zaginięcia Henryk Kamiński był ubrany białą koszulę, bluzę polarową w granatowe, czerwone i niebieskie plamki, spodnie jeansowe koloru granatowego, brązowe sznurowane buty i granatową zimową czapkę. 77-latek z Pisza jest łysy i nie nosi okularów. Wyjechał z domu rowerem typu damka koloru czarnego z czarnym metalowym koszykiem z tyłu. Co gorsza, mężczyzna choruje na serce.

Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionego Henryka Kamińskiego i miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt pod numer telefonu alarmowego 112 lub bezpośrednio z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piszu tel. 87 42 54 200.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany