Koronawirus. Nie żyje Rafał Dymowski. Siatkarz "przegrał ciężką walkę z COVID-19"

2020-10-19 14:42 Michał Górecki
Koronawirus w Polsce. Siatkówka: Nie żyje Rafał Dymowski
Autor: wikipedia.org/zdjęcie poglądowe Koronawirus w Polsce. Siatkówka: Nie żyje Rafał Dymowski

Przygnębiająca wiadomość z siatkarskiego światka. Klub Stal Nysa potwierdził w poniedziałek (19 października) śmierć byłego reprezentanta Polski, Rafała Dymowskiego. Siatkarz ostatnie dni zmagał się z ciężkim przebiegiem COVID-19. Miał 48 lat.

Nie żyje Rafał Dymowski, były reprezentant Polski

O śmierci byłego zawodnika poinformowała "Stal Nysa" w swoich mediach społecznościowych. Dymowski był związany z klubem w latach 1996 - 2003 oraz w sezonie 2004/2005. - Rodzinie oraz najbliższym składamy najszczersze kondolencje - przekazały władze klubu.

Zmarł Rafał Dymowski. "Przegrał walkę z COVID-19"

Przykre doniesienia potwierdził syn Dymowskiego, przekazując, że ojciec bardzo ciężko przechodził COVID-19. Do kondolencji dołączyli kolejni, m.in. Andrzej Szewiński (były zawodnik AZS).

- W wieku 48 lat odszedł Rafał Dymowski. Przegrał walkę z Covid-19. Przykro, gdy przyjaciel z boiska z którym zdobywaliśmy Mistrzostwo Polski odchodzi w tak młodym wieku. Wielka strata i wielki żal. R.I.P - czytamy w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że w 1998 roku Dymowski wywalczył brązowy medal w MP w barwach Stali Nysa. Wcześniej - w barwach klubu AZS z Częstochowy - w 1993 i 1995 roku był mistrzem Polski.

Mistrz świata karmi gołębie na kwarantannie