Szok! Matka trójki dzieci handlowała narkotykami pod szkołą

i

Autor: pixnio.com/zdjęcie poglądowe Szok! Matka trójki dzieci handlowała narkotykami pod szkołą

Matka-dilerka! Kobieta sprzedawała narkotyki pod szkołą

2022-06-24 13:51

Dominika K., 33-letnia matka trójki dzieci, została aresztowana na trzy miesiące pod zarzutem sprzedaży narkotyków małoletnim pod szkołą w dwóch miejscowościach województwa opolskiego: w Głogówku i Starych Kotkowicach. 33-latka prywatnie jest matką... trójki dzieci.

O areszcie Dominiki K. poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu Stanisław Bar. Według treści zarzutów, 33-latka sprzedawała narkotyki małoletnim pod dwoma szkołami podstawowymi: w Głogówku i Starych Kotkowicach, czyli sąsiednich miejscowościach. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kobieta prywatnie jest też... matką trójki dzieci. 

- Według ustaleń śledczych, podejrzana sprzedawała ale i oferowała bezpłatnie, narkotyki osobom wśród których byli małoletni. Przedstawione zarzuty dotyczą udzielania nie mniej, niż 40 gramów amfetaminy - precyzuje Bar.

Polecamy: Półnagi 28-latek z siatką narkotyków. Absurd w Opolu! "Uciekł przez okno"

Wyrok w sprawie występu drag queen i podcinania gardła kukły z podobizną biskupa Jędraszewskiego

Kobieta nie przyznała się do winy, ale trafiła do aresztu za wnioskiem Prokuratury Rejonowej w Prudniku. W tej sprawie zatrzymano też 27-letniego Dawida B.: mężczyzna miał brać udział w tym samym procederze, ale nie wiadomo jeszcze, czy działali wspólnie. W sumie ta dwójka miała zaopatrzyć w narkotyki przynajmniej kilkunastu małoletnich.