Zatrzymany za niesprawną żarówkę. "Pozbawienie wolności do 10 lat"

2020-07-31 19:37 Michał Górecki
Nie zostawiajmy w autach dzieci i zwierząt! Upał i samochód to śmiertelna pułapka!
Autor: Pixabay Nie zostawiajmy w autach dzieci i zwierząt! Upał i samochód to śmiertelna pułapka! (fot.poglądowe)

Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę, który jechał z uszkodzonym tylnym światłem postojowym. "24-letni kierowca był bardzo zdenerwowany" - relacjonują funkcjonariusze.

Na jednej z osiedlowych uliczek w Kędzierzynie-Koźlu policjanci zatrzymali kierowcę, który jechał z niesprawnym tylnym światłem postojowym. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami, kierowca zachowywał się nadnaturalnie - jak na kontrolę - nerwowo. To wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, którzy niedługo później ustalili źródło leku kierowcy.

Wyciekł plan MORDERSTWA prokuratora krajowego! W tle afera korupcyjna

W saszetce 24-latek miał ponad 250 gramów amfetaminy. Wtedy policjanci zatrzymali mieszkańca Głubczyc i przewieźli go na komendę. Następnym krokiem było przeszukanie mieszkania, w którym zabezpieczono kolejne 40 gramów - tym razem - marihuany.

W ramach prowadzonego śledztwa pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu 24-latkowi przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo ustawa przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Wirus reaktywacja. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 84

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.