26 listopada. Dzień Ciasta. Rozpoznacie je na zdjęciach? Co o nich wiecie? [QUIZ]

26 listopada. Dzień Ciasta. Rozpoznacie je na zdjęciach? Co o nich wiecie? [QUIZ]
Autor: Apostoloff/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons 26 listopada. Dzień Ciasta. Rozpoznacie je na zdjęciach? Co o nich wiecie? [QUIZ]

26 listopada. Dzień Ciasta. Rozpoznacie je na zdjęciach? Co o nich wiecie? Szarlotki, serniki, torty i wiele innych. Nie ma chyba zbyt wielu osób, które nie mają choć jednego ulubionego ciasta. 26 listopada mają wyjątkową okazję, by sobie na nie pozwolić, bo właśnie wtedy obchodzimy Dzień Ciasta. Czy wy też przygotowaliście na dziś coś słodkiego? Jeśli nie, może zainspiruje was ten quiz.

26 listopada. Dzień Ciasta. Rozpoznacie je na zdjęciach? Co o nich wiecie?

W naszym quizie będzie już mogli zrobić pierwsze rozeznanie przed zbliżającymi się wielkimi krokami Świętami. Czy wiecie już, jakie podacie ciasta? Chyba nie ma lepszej daty, by rozpocząć przygotowania w tym temacie niż 26 listopada, czyli Dzień Ciasta. Szarlotki, serniki, torty, a może raczej makowce i keksy, które w polskiej tradycji przede wszystkim kojarzą się ze Świętami. Odpowiedzcie na pytania z naszego quizu i zaplanujcie, jakie ciasta znajdą się na waszym wigilijnym stole.