Dramatyczne sceny pod Płockiem! Kierowca zasłabł i przestał oddychać. Nie żyje [AKTUALIZACJA]

2021-12-03 21:31
Dramatyczne sceny pod Płockiem! Kierowca zasłabł i przestał oddychać
Autor: Ochotnicza Straż Pożarna w Siecieniu/Facebook.com Kierowca spod Płocka zasłabł w trakcie jazdy i stracił funkcje życiowe

Kierowca spod Płocka zasłabł w trakcie jazdy i stracił funkcje życiowe. O zdarzeniu poinformowali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Siecieniu. W czwartek po godz. 14 zostali oni skierowani do Cierszewa w gminie Brudzeń Duży. Gdy dojechali na miejsce, resuscytację krążeniowo-oddechową mężczyzny prowadził inny kierowca, ale poszkodowany zmarł.

Dramatyczne sceny pod Płockiem! Kierowca zasłabł i przestał oddychać

Aktualizacja godz. 13.11

Jak informuje policja w Płocku, nie udało się uratować życia kierowcy, który był wcześniej reanimowany, po tym jak zasłabł w swoim samochodzie. Lekarz stwierdził zgon 66-latka. Służby ratownicze otrzymały informację od świadka zdarzenia, który pukał wcześniej w okno auta, ale siedzący w nim mężczyzna nie reagował.

Wcześniej pisaliśmy:

Akcja ratowania życia kierowcy pod Płockiem. W czwartek o godz. 14.10 druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Siecieniu otrzymali informację ze stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, by udać się do Cierszewa w gminie Brudzeń Duży. Po dotarciu na miejsce zobaczyli, że inna osoba, która przejeżdżała w pobliżu, rozpoczęła resuscytację krążeniowo-oddechową, bo poszkodowany stracił już funkcje życiowe. Strażacy przejęli od niej mężczyznę, udzielając mu kwalifikowanej pierwszej pomocy i zabezpieczając miejsce zdarzenia, a kierowcą zajęła się następnie załoga karetki pogotowia. Nie wiadomo, jak zakończyła się akcja ratowania życia mężczyzny.

Czytaj też: Uczeń szkoły w Płocku stracił nogę. Chciał zostać żołnierzem, teraz potrzebuje pomocy [ZDJĘCIA]

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej?
Podlaskie. Policjanci oślepiani laserami przez białoruskich funkcjonariuszy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE