Miałkówek. Koszmarny wypadek. Młody mężczyzna przewrócił się i już nie wstał!

2020-07-24 9:00 Michał Michalak
Miałkówek. Koszmarny wypadek. Młody mężczyzna przewrócił się i już nie wstał!
Autor: Google Street View Młody mężczyzna przewrócił się na potłuczone szkło pod sklepem w Miałkówku (na zdjęciu opuszczony ośrodek turystyczny w Miałkówku)

O 30-latku, który zmarł w szpitalu w Gostyninie-Kruku, pisaliśmy kilka dni temu, ale wtedy nie było wiadomo, co mu się przydarzyło. Młody mężczyzna trafił do placówki z raną kłuta z nocy z soboty na niedzielę 19 lipca, a po godzinie od przyjęcia zmarł. Jak informuje Prokuratura Rejonowa w Gostyninie, do zgonu doszło w wyniku wyjątkowo nieszczęśliwego wypadku, który miał miejsce w Miałkówku.

Okazało się, że w sobotę wieczorem lub w nocy z soboty na niedzielę 19 lipca 30-latek potknął się w pobliżu sklepu spożywczego w Miałkówku i przewrócił się na potłuczone szkło. Powstała w ten sposób rana kłuta na ciele młodego mężczyzny, pod pachą, była na tyle głęboka, że nie dał on już rady wstać.

Jak informuje Prokuratura Rejonowa w Gostyninie, 30-latek znajdował się prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, co przyspieszyło utratę krwi. Nie wiadomo, w jakim dokładnie czasie od koszmarnego wypadku tamtejsza policja otrzymała informację, że pod sklepem w Miałkówku leży ranny, ale zmarł on godzinę po przewiezieniu do szpitala w Gostyninie-Kruku.

Śledztwo w tej sprawie nadal trwa.

Wzruszający pogrzeb zamordowanej 16-letniej Karoliny