Audioriver 2022

Hipnotyczne tańce w deszczu do białego rana. Tak było na Audioriver 2022 w Płocku [ZDJĘCIA]

2022-08-01 13:55

W Płocku zakończyła się jubileuszowa, 15 edycja, Audioriver 2022 - festiwalu, który ściągnął do miasta fanów muzyki elektronicznej nie tylko z Polski. I choć w ostatniej chwili z line-upu zniknęło kilku artystów, a pogoda nie rozpieszczała festiwalowiczów, tańczyli pod scenami do białego rana. Zobaczcie, jak bawili się fani muzyki podczas Audioriver 2022 w Płocku - mamy zdjęcia!

Audioriver 2022: zdjęcia

Audioriver 2022 rozpoczął się w Płocku w piątek, 29 lipca. Start festiwalu nie był najlepszy, bowiem już na początku organizatorzy poinformowali o zmianach w line-upie. Odwołane zostały występy Mathame i Len Faki (oficjalnie "z powodu problemów zdrowotnych artystów"), nie dolecieli także Joyhauser, co nie zostało dobrze przyjęte przez festiwalowiczów. Ostatecznie jednak nad Wisłę przybyły tłumy i bawiły się do białego rana. Audiorvier to chyba jeden z nielicznych festiwali, na których, pomimo niesprzyjającej pogody, prawie nikomu nie jest zimno. Gdy drugiego dnia imprezy festiwalowiczów przywitał deszcz, teren imprezy szybko zalała wielokolorowa fala peleryn przeciwdeszczowych i zabawa trwała dalej. Nawet pomimo kolejnych zmian w line-upie (z powodu problemów z lotami, na Audiorvier nie dotarł Lsdxoxo i Alan Fitzpatrick), sceny zapełnione były do samego rana, nie tylko te pod dachem. Ten hipnotyczny taniec w deszczu do białego rana wielu będzie wspominać jeszcze długo. Pod wrażeniem determinacji festiwalowiczów byli nawet sami organizatorzy.  - Jesteście NIESAMOWICI. Pomimo tak trudnych warunków pogodowych, energia pod scenami była nieprawdopodobna. Dziękujemy, Audioriver to Wy - skomentowali. Zobaczcie na zdjęciach w naszej galerii poniżej, jak bawili się festialowicze podczas Audioriver 2022.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE