Ilinko. Ciało 40-latka w hotelu! Makabryczna śmierć mieszkańca województwa lubelskiego

i

Autor: Sh1ra/cc0/Pixabay.com W hotelu w Ilinku pod Płońskiem znaleziono ciało 40-letniego mieszkańca województwa lubelskiego. Mężczyzna mieszkał w okolicach Zamościa, ale przyjechał na Mazowsze na jeden dzień.

Ilinko. Ciało 40-latka w hotelu! Mężczyzna zabił się w makabryczny sposób

2021-07-17 11:07

W hotelu w Ilinku pod Płońskiem znaleziono ciało 40-letniego mieszkańca województwa lubelskiego. Mężczyzna mieszkał w okolicach Zamościa, ale przyjechał na Mazowsze na jeden dzień. W przeszłości nocował już w tym samym hotelu, ale nikt z obsługi nie spodziewał się, że może dojść do jakiejkolwiek tragedii. Tymczasem na ciele 40-latka znaleziono ranę kłutą klatki piersiowej, a Prokuratura Rejonowa w Płońsku ustaliła już prawdopodobny przebieg wydarzeń.

Ilinko. Ciało 40-latka w hotelu! Makabryczna śmierć mieszkańca województwa lubelskiego

Jak informuje Płońsk w Sieci, w hotelu w Ilinku pod Płońskiem znaleziono ciało 40-letniego mieszkańca województwa lubelskiego. Do zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór 13 lipca. Mężczyzna był mieszkańcem okolic Zamościa i w przeszłości bywał już w tym samym hotelu.

- Mężczyzna ten miał zatrzymać się w hotelu na niespełna dobę. Wcześniej gościł już w tym obiekcie. Przyjechał z rzeczami osobistymi, będziemy jeszcze je sprawdzać. Duże znaczenie dla sprawy ma ustalenie najbliższej rodziny tego człowieka, aby dowiedzieć się czegoś więcej, m.in. co było powodem, że znalazł się na naszym terenie. W trakcie pobytów w hotelu w Ilinku mężczyzna ten miał zwyczaj spożywania alkoholu, i teraz też w pokoju zajmowanym przez 40-latka znaleziono butelkę po alkoholu - mówi portalowi Płońsk w Sieci Magdalena Sawicka-Chojnacka z Prokuratury Rejonowej w Płońsku.

Czytaj też:

Ilinko. Na ciele mieszkańca województwa lubelskiego rana kłuta klatki piersiowej

Jak informuje Płońsk w Sieci, na ciele 40-latka z województwa lubelskiego znaleziono ranę kłutą klatki piersiowej, a śledczy wykluczyli jednocześnie, że w przyczynieniu się do śmierci mężczyzny mogły brać udział osoby trzecie. Wykluczył to monitoring hotelu w Ilinku.

- Najprawdopodobniej mężczyzna sam zadał sobie cios nożem w okolice klatki piersiowej, ujawniono jedną ranę kłutą. Zarządzona będzie sekcja zwłok, która pozwoli na bardziej dokładne ustalenie obrażeń ciała. Będziemy wykonywać dalsze czynności celem stwierdzenia, co mogło doprowadzić tego mężczyznę do targnięcia się na własne życie - mówi portalowi Płońsk w Sieci Sawicka-Chojnacka.

Czytaj też: Płock. Kolejna nawałnica! Tysiąc zgłoszeń z powiatu! 500 z miasta! Widok jak po apokalipsie [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Mazowieckie. Komendant policji niespodziewanie odszedł ze stanowiska! Wszystko przez koronawirusa

Czytaj też: Dwie małe dziewczynki w środku libacji pod Sochaczewem! Policja oddała je pod opiekę 31-latka. Z deszczu pod rynnę!

Groźne zdarzenie przy wyjeździe z Torunia. Policjanci nie mogli w to uwierzyć!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE