Mazowsze. Chciał przejść z koelgami Narew, ale porwał go prąd! Trwa akcja poszukiwawcza!

i

Autor: Piotr Brichacek (Briho)/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons 18-latek przekraczał Narew w miejscowości Laskowiec na Mazowszu

18-latek poszukiwany! Chciał przejść z kolegami Narew, ale porwał go prąd

2020-07-27 10:23

Chłopak razem z czterema kolegami chciał przejść Narew na wysokości miejscowości Laskowiec na Mazowszu. W miejscu, gdzie weszli do rzeki, nie było głęboko i koledzy pokonali ok. 80 procent odcinka, idąc po dnie. W porę nie zauważyli jednak, że głębokość Narwi zaczyna się zwiększać, a jednego z nich - 18-latka - porwał prąd i zniknął pod wodą. Trwa akcja poszukiwawcza nastolatka.

O sprawie napisał jako pierwszy portal Moja Ostrołęka.

18-letek wybrał się z czterema kolegami nad Narew w niedzielę po południu, chcąc przejść na drugą stronę rzeki w miejscowości Laskowiec w gminie Rzekuń na Mazowszu. Cała piątka pokonała ok. 80 procent trasy, ale na ostatnim odcinku poziom wody zaczął się gwałtownie podnosić i silny prąd porwał chłopaka.

Jego koledzy wezwali służby ratownicze, które rozpoczęły akcję poszukiwawczą na Narwi. Została ona przerwana z powodu zapadających ciemności, ale jak informuje Tomasz Żerański z policji w Ostrołęce, działania wznowiono dziś rano.

- Zadysponowaliśmy trzy łodzie oraz grupę wodno-nurkową z Makowa Mazowieckiego. Na miejsce jedzie także specjalistyczny sonar z Sokołowa Podlaskiego - mówi portalowi Moja Ostrołęka mł. bryg. Robert Chodkowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

2,5-metrowy POTWÓR pływa w Wiśle na Mazowszu. Udało się zrobić mu ZDJĘCIA

Tragedia w żwirowni Rokitki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany