Mława. Wybuch gazu w domu przy ul. Płockiej! Pod gruzami ciało kobiety, strażacy szukają innych ofiar

i

Autor: SE Mława. Wybuch gazu w domu przy ul. Płockiej w Mławie! strażacy znaleźli pod gruzami ciało kobiety, ale szukają innych ofiar. Cześć budynku uległa zawaleniu

Mława. Wybuch gazu w domu przy Płockiej! Pod gruzami ciało kobiety, strażacy szukają innych ofiar [AKTUALIZACJA]

2021-03-30 15:05

Wybuch gazu w domu w Mławie. O godz. 11.15 do tamtejszej straż pożarnej wpłynęła informacja o eksplozji przy ul. Płockiej. Na miejscu okazało się, że jest to garaż, nad którym dobudowano mieszkanie. Mundurowi ustalili już, że wybuchła butla z gazem propan-butan, ale przyczyny zdarzenia nie są na razie znane. Strażacy znaleźli pod gruzami ciało 63-letniej kobiety, mieszkanki domu, ale nadal przeszukują teren w poszukiwaniu innych ofiar. W wyniku wybuchu gazu część budynku uległa zawaleniu.

Mława. Wybuch gazu w domu jednorodzinnym! Pod gruzami ciało kobiety, strażacy szukają innych ofiar

Aktualizacja godz. 14.55

Jak informuje rzecznik straży pożarnej w Mławie Jacek Dryll, pod gruzami domu przy ul. Płockiej, który zawalił się częściowo po wybuchu gazu, nie znaleziono innych ofiar.

Wybuch gazu w domu jednorodzinnym w Mławie. O godz. 11.15 do tamtejszej straż pożarnej wpłynęła informacja o eksplozji przy ul. Płockiej. Na miejscu okazało się, że budynek to garaż, nad którym dobudowano mieszkanie. Mundurowi ustalili już, że wybuchła butla z gazem propan-butan, ale przyczyny zdarzenia nie są na razie znane. Strażacy znaleźli pod gruzami ciało 63-letniej kobiety, mieszkanki domu, ale nadal przeszukują teren w poszukiwaniu innych ofiar.

W wyniku wybuchu gazu w domu w Mławie część budynku uległa zawaleniu. Jak informuje rzecznik tamtejszej policji Anna Pawłowska, 63-letnia kobieta mieszkała samotnie, ale strażacy i tak muszą się upewnić, że w momencie eksplozji nie było z nią żadnych innych osób.

Czytaj też: 47-latka zabrana śmigłowcem do Płocka! Jej citroen ZMIAŻDŻONY po zderzeniu z seatem

Czytaj też: Prokuratura w Płocku ujawnia, jak zmarł 23-latek. Teraz sprawdza, czy został pozbawiony wolności

Czytaj też: Surowe. 16-letnia Wiktoria potrzebuje krwi! Walczy o życie po wypadku, w którym zginęły dwie osoby [ZDJĘCIA]

Mława. Zapobiegli kolejnemu wypadkowi ukraińskiego busa? NIESŁYCHANE, co działo się w środku! [ZDJĘCIA]

Sadystyczni rodzice torturowali córki