QUIZ. Leonardo DiCaprio kończy 47 lat. Znacie jego filmy?

2021-11-11 15:39
QUIZ. Leonardo DiCaprio kończy 47 lat. Znacie jego filmy?
Autor: Georges Biard/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons QUIZ. Leonardo DiCaprio kończy 47 lat. Znacie jego filmy?

Leonardo DiCaprio kończy 47 lat. Znacie jego filmy? Swój debiut na dużym ekranie zaliczył już w 1991 r., gdy wystąpił w trzeciej części horroru "Critters". Od tamtego czasu jego kariera nabrała rozpędu, a już 3 lata później doczekał się swojej pierwszej nominacji do Oscara, otrzymując nagrodę w 2016 r. 11 listopada Leonardo DiCaprio kończy 47 lat.

QUIZ. Leonardo DiCaprio kończy 47 lat. Jak wyglądała jego kariera filmowa?

Leonardo DiCaprio kończy 47 lat. Urodził się 11 listopada 1974 r. To jedna z największych gwiazd Hollywood w ostatnich trzech dekadach, który dała się poznać szerszej publiczności w 1993 r. po zagraniu w dwóch wysoko ocenianych filmach: "Co gryzie Gilberta Grape'a" i "Chłopięcy świat". Za pierwszy obraz uzyskał premierową nominację do Oscara w swojej karierze, ale na upragnioną statuetkę musiał czekać aż do 2016 r., gdy została doceniona jego rola w filmie "Zjawa". Leonardo DiCaprio zagrał w wielu pamiętnych i głośnych filmach, takich jak "Titanic", "Złap mnie, jeśli potrafisz", "Aviator", "Krwawy diament", "W sieci kłamstw", "Incepcja", "Wyspa tajemnic", "Django", "Wilk z Wall Street" czy "Pewnego razu w Hollywood".

QUIZ. Leonardo DiCaprio kończy 47 lat. Znacie jego filmy?

Leonardo DiCaprio kończy 47 lat, więc jeszcze wiele lat grania w filmach przed nim. Znacie te najsłynniejsze, z jego pamiętnymi rolami? Jest tylko jeden sposób, żeby się przekonać, tj. wziąć udział w naszym quizie. Leonardo DiCaprio to z pewnością aktor, który zasługuje na uwagę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE