Mława. Zamknęli chłopaka w pojemniku na śmieci i to nagrali! SKANDAL na os. Sienkiewicza [WIDEO]

2021-02-01 11:09
Mława. Zamknęli chłopaka w pojemniku na śmieci i to nagrali! SKANDAL na os. Sienkiewicza [WIDEO]
Autor: Waldo93/cc0/Pixabay.com Nastoletni mieszkańcy osiedla Sienkiewicza w Mławie zamknęli w pojemniku na śmieci chłopaka i to nagrali. Później opublikowali wszystko w internecie

Nastoletni mieszkańcy Mławy zamknęli innego chłopaka w pojemniku na śmieci i to nagrali. Jakby tego było mało, wszystko opublikowali w internecie. Żeby poszkodowany nie mógł wyjść, grupa chłopców usiadła jeszcze na pojemniku na śmieci. Wszystko działo się na osiedlu Sienkiewicza, którego mieszkaniec skarży się ponadto, że tamtejsza młodzież dewastuje śmietniki.

Mława. Zamknęli chłopaka w pojemniku na śmieci i to nagrali

Jak informuje codziennikplawski.pl, nastoletni mieszkańcy Mławy zamknęli chłopaka w pojemniku na śmieci, a później to nagrali. Do tego nie omieszkali się tym pochwalić w internecie. Na wideo widać, jak kilku buja kontenerem, a niektórzy z nich siedzą na pojemniku na śmieci, by uniemożliwić wyjście poszkodowanemu. Sprawę zgłosił portalowi mieszkaniec osiedla Sienkiewicza w Mławie, który pisze, że to nie wszystko, co ma na sumieniu tamtejsza młodzież.

- Tak właśnie zachowuje się mławska młodzież. Zamyka w śmietnikach i kopie w nie oraz dewastuje a wszystko umieszczają w internecie. Liczę na państwa interwencję i publikacje zachowania tych małolatów to może się naucza - informuje codziennikmlawski.pl mieszkaniec Mławy.

Czytaj też: Gostynin. Musiała opuścić swój dom, a teraz ZAGINĘŁA! Gdzie jest 17-latka?

Czytaj też: Płock. Nie żyje Adam Sierocki. Wiceprzewodniczący rady powiatu zmarł na koronawirusa

Czytaj też: Nie żyje utalentowana tancerka Ola Majk. Tuż przed śmiercią obchodziła 18. urodziny

Ostrołęka. Wpadł do Narwi, skąd wyciągnęli go policjanci! Uratowała go "folia życia" [ZDJĘCIA]

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE