Potężne zderzenie busów na DK nr 7. Nie żyje mieszkaniec woj. śląskiego! [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

2021-05-10 15:21 Maciej Brzeziński PAP Michał Michalak
Mława: Zderzenie dwóch busów na DK 7. Trzy osoby trafiły do szpitala!
Autor: pixabay Mława: Zderzenie dwóch busów na DK 7. Trzy osoby trafiły do szpitala!

Niebezpieczne zdarzenie na drodze krajowej numer 7 w Mławie (woj. mazowieckie). Doszło tam do zderzenia dwóch busów dostawczych. Trzy osoby wylądowały w szpitalu. Jak doszło do tego zdarzenia? Droga jest obecnie zablokowana, a policja przygotowała objazdy.

Aktualizacja godz. 15.21

Jak poinformowała w poniedziałek policja w Mławie, nie żyje 72-letni mieszkaniec województwa śląskiego, który prowadził toyotę. Jak dodają mundurowi, znane są też okoliczności wypadku na drodze krajowej nr 7.

- Mężczyzna poruszał się w kierunku Gdańska. Z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem (toyotą - przyp.red) i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Iveco, jadącym w kierunku Warszawy. Kierujący Iveco, 46-letni mieszkaniec pow. mławskiego, w wyniku poniesionych obrażeń został hospitalizowany w szpitalu w Mławie, natomiast jego 30-letni pasażer trafił do szpitala w Ciechanowie. Kierujący pojazdem marki toyota mieszkaniec województwa śląskiego doznał ciężkich obrażeń ciała i zmarł w szpitalu w Mławie - informuje policja w Mławie.

Do wypadku na DK 7 w Mławie doszło w sobotę (8 maja). Dokładnie na odcinku Glinojeck-Mława. Jak zrelacjonowała PAP mł. asp. Aleksandra Calik, zderzyły się dwa busy dostawcze, iveco i toyota, które jechały z przeciwnych kierunków.

Mława. Potężne zderzenie busów na DK nr 7. Nie żyje mieszkaniec woj. śląskiego! [ZDJĘCIA]

- Do szpitala trafiły trzy osoby. Dwie na badania, jedna w trochę cięższym stanie - dodała mł. asp. Calik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Na miejscu pracują policjanci i wyjaśniają przyczyny zdarzenia. Droga po wypadku jest zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać ok. 2 godzin. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy przez miasto.

Potworny wypadek na trasie S8 w Warszawie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE