Krotoszyn: Poważny wypadek w zakładzie pracy. 67-latek jest mocno poparzony!

LPR, zdjęcie poglądowe
Autor: SHUTTERSTOCK LPR Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Paskudny wypadek na terenie jednego z zakładów pracy w Krotoszynie (woj. wielkopolskie). 67-letni mężczyzna został mocno poparzony. Na miejscu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w piątek (7 maja). Jak informuje portal krotoszynska.pl, na terenie firmy produkcyjnej w Krotoszynie wypadkowi uległ pracownik firmy zewnętrznej. 67-latek zajmował się elektromontażem. W pewnym momencie doszło do wypadku, a mężczyzna został poważnie poparzony.

Na miejsce wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał 67-letniego mieszkańca powiatu krotoszyńskiego do szpitala w Siemianowicach Śląskich.

- Na miejscu ustalono, że mężczyzna powinien pracować na punkcie nr 56. Z nieustalonych dotąd przyczyn mężczyzna jednak znajdował się w innym miejscu - na punkcie nr 15, gdzie doszło do wypadku i doznał obrażeń ręki - przekazała w rozmowie z lokalnym portalem Paulina Potarzycka. zastępca oficera prasowego krotoszyńskiej policji.

O wypadku powiadomiono prokuraturę i inspekcję pracy. Policjanci także próbują wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Filmował koleżanki z pracy w toalecie