Straszny wypadek koło Złotowa. Nie żyje 25-latek. Rodzinę z dzieckiem zabrał helikopter LPR [zdjęcia]

Straszny wypadek koło Złotowa. Nie żyje 25-latek. Rodzinę z dzieckiem zabrał helikopter LPR
Autor: OSP Osówka Straszny wypadek koło Złotowa. Nie żyje 25-latek. Rodzinę z dzieckiem zabrał helikopter LPR

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej 189 między Złotowem, a Jastrowiem. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Niestety skutki są tragiczne. Na miejscu zginął 25-latek. Rodzina z małym dzieckiem została przetransportowana do szpitala.

Do makabrycznego wypadku na drodze Złotów - Jastrowie doszło we wtorek (4 maja) około godz. 15:30. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: opel i BMW. Wstępne ustalenia policjantów mówią o tym, że 25-letni kierowca opla na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wtedy doszło do czołowego zderzenia.

- Niestety, 25-letni mieszkaniec Jastrowia poniósł śmierć na miejscu. Z kolei osoby poruszające się BMW, czyli małżeństwo z 4-miesięcznym dzieckiem zostali przetransportowani helikopterem LPR do szpitala - przekazał podkom. Maciej Forecki, oficer prasowy KPP w Złotowie.

Droga była zablokowana przez wiele godzin. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia prokuratura.

Potworny wypadek na trasie S8 w Warszawie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE