Największe atrakcje turystyczne Polski - rozpoznacie je wszystkie? [QUIZ]

i

Autor: DerHexer/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons Największe atrakcje turystyczne Polski (na zdjęciu Brama Zielona w Gdańsku)

Największe atrakcje turystyczne Polski - rozpoznacie je wszystkie? [QUIZ]

2020-08-04 6:57

Dla jednych będzie to oglądanie zabytków, dla innych - podziwianie pięknych krajobrazów, ale największe atrakcje turystyczne Polski łączy, że mają siłę przyciągania dla kolejnych pokoleń naszych rodaków i nie tylko. Cześć z nich to już miejsca bardzo dobrze znane zagranicznym turystom, i nawet fakt, że bywają zatłoczone, nie zniechęca nas, by do nich wracać.

Które miejsce zaliczamy do największych atrakcji turystycznych Polski? Z czego są znane? Jak wiele osób je odwiedza? Te i wiele innych pytań znajdziecie w naszym quizie. Czy rozpoznacie największe atrakcje turystyczne Polski? Jeśli nie jesteście domatorami i lubicie podróżować, a do tego chociaż trochę interesujecie się historią, na pewno nie będziecie mieli problemu, by rozwiązać nasz quiz. Czy macie jakieś ulubione miejsce na wakacje w Polsce? Podzielcie się z nami tą wiedzą w komentarzach na Facebooku - koniecznie ze zdjęciami ;-0

Atrakcje turystyczne Polski - rozpoznacie je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaką atrakcję turystyczną prezentuje zdjęcie?
Atrakcje turystyczne Polski - rozpoznacie je wszystkie? [QUIZ]