Nowy Dwór Maz. Pierwszy przypadek koronawirusa! Szpital zamyka oddział!

i

Autor: sasint/cc0/Pixabay.com W Nowym Dworze Mazowieckim wykryto pierwszy przypadek koronawirusa

Nowy Dwór Maz. Pierwszy przypadek koronawirusa! Szpital zamyka oddział!

2020-03-23 9:38

Chorobę wykryto u mieszkańca gminy Jabłonna, który w stanie ciężkim został już przewieziony do szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. Mężczyzna trafił do placówki w Nowym Dworze Mazowieckim z zapaleniem płuc, a po testach okazało się, że jest zarażony koronawirusem. Z tego powodu szpital zamknął czasowo SOR i wstrzymał przyjęcia na Oddział Chorób Wewnętrznych.

Jak informuje TVN24.pl, koronawirusa potwierdzono u 88-mieszkańca gminy Jabłonna, który trafił do Nowego Dworu Mazowieckiego z zapaleniem płuc. Mężczyznę w stanie ciężkim przewieziono już do szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie.

Jak informuje portal Nowodworski.info, to pierwszy przypadek koronawirusa w Nowodworskim Centrum Medycznym. W związku z tym jego dyrekcja szpitala po konsultacjach z sanepidem podjęła decyzję o czasowym zamknięciu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i wstrzymaniu przyjęć na Oddział Chorób Wewnętrznych.

Jak rzeszowianie spędzają kwarantannę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE