Koronawirus w Polsce

i

Autor: KMP Białystok Koronawirus w Polsce

Ostrołęka. Dwa nowe przypadki koronawirusa! Sanepid potwierdza!

2020-03-23 8:39

To oznacza, że w Ostrołęce i okolicach są już trzy potwierdzone zakażenia. Do młodej kobiety, która była niedawno poza granicami kraju, dołączyły dwie kolejne osoby wracające z zagranicy. Ta pierwsza jeszcze kilka dni temu była leczona w domu, natomiast nie wiadomo, gdzie przebywają dwie pozostałe. Kolejne trzy osoby czekają za to na wynik testów na koronawirusa.

Sanepid potwierdza, że w nadzorowanym przez niego regionie Ostrołęki i okolic są już dwa kolejne przypadki koronawirusa. Pierwszy potwierdzono w miniony czwartek 19 marca u młodej kobiety, która przebywała niedawno zagranicą. Według danych na niedzielę 22 marca dołączyły do niej dwie kolejne osoby. Kobieta jeszcze kilka dni temu była leczona w domu, natomiast nie wiadomo, gdzie przebywają nowi zakażeni. Jak przekazuje sanepid w Ostrołęce, kolejne trzy osoby czekają na wynik testów w szpitalu, a 12 zostało objętych kwarantanną.

Jak informuje portal Moja Ostrołęka, obie nowe osoby zakażone koronawirusem przebywały ostatnio zagranicą.

Walka z koronawirusem. Służby postawione w stan najwyższej gotowości [KRONIKA KRYMINALNA]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE