Płock. 19-latka zginęła pod kołami szynobusa. Zostawiła list pożegnalny

Płock. 19-latka zginęła pod kołami szynobusa. Zostawiła list pożegnalny
Autor: focusonpc/cc0/Pixabay.com Jak informuje prokuratura w Płocku, 19-latka, która zginęła pod kołami szynobusa, zostawiła list pożegnalny

Znamy szczegóły zdarzenia, w którym 19-latka zginęła pod kołami szynobusu w Płocku. Doszło do niego w czwartek po godz. 18 w pobliżu wiaduktu w Alei Piłsudskiego. Ciało denatki było w takim stanie, że policja nie potrafiła na początku ustalić nawet płci ofiary. Ujawniła to dopiero Prokuratura Rejonowa w Płocku, który poinformowała w dodatku, że 19-latka zostawiła list pożegnalny, co oznacza, że prawdopodobnie chciała popełnić samobójstwo.

Płock. 19-latka zginęła pod kołami szynobusa. Zostawiła list pożegnalny

19-latka zginęła pod kołami szynobusa w czwartek po godz. 18 w pobliżu wiaduktu w Alei Piłsudskiego w Płocku. Już wcześniej było wiadomo, że osoba, którą potrącił pociąg, weszła na tory tuż przed nadjeżdżający pojazd, więc maszynista nie miał szans, by ją ominąć. Ciało ofiary było w takim stanie, że były trudności w rozpoznaniu jej płci. Dopiero Prokuratura Rejonowa w Płocku ujawniła, że pod szynobus rzuciła się 19-latka, która zostawiła w dodatku list pożegnalny.

- Będzie wszczęte śledztwo w tej sprawie. Planowana jest sekcja zwłok i przesłuchanie maszysisty, który kierował szynobusem. Na ten moment wykonano standardowe czynności, m.in. oględziny miejsca zdarzenia. Przesłuchanko także wujka kobiety - mówi Portalowi Płock Marcin Policiewicz z Prokuratury Rejonowej w Płocku.

Jak dodaje, 19-latka, która zginęła pod kołami szynobusa w Płocku, prawdopodobnie chciała popełnić samobójstwo.

Czytaj też: Płock. Kierowca autobusu w szpitalu, po tym jak uderzył go pasażer! Prosił go, by ściszył muzykę

Czytaj też: Stado jeleni fruwało nad bmw! Chwila grozy między Pułtuskiem a Wyszkowem [WIDEO]

Czytaj też: Płock. Za poglądy nie będzie patronką ulicy. Radny: Irena Krzywicka to hardkorowa feministka

Płock. Alarm powodziowy na Wiśle. Tak wygląda OGROMNY zator lodowy z lotu ptaka! [ZDJĘCIA]

Znaleziono ciało Jana Lityńskiego. Żona przyjechała zidentyfikować zwłoki
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE