Płock. 32-latek zmarł po interwencji policji. Są wyniki sekcji zwłok!

2021-01-07 9:27
Płock. 32-latek zmarł po interwencji policji. Są wyniki sekcji zwłok!
Autor: Wodnik/cc0/Pixabay.com Prokuratura Rejonowa w Płocku ujawniła wyniki sekcji zwłok 32-latka, który zmarł po interwencji policji

Prokuratura Rejonowa w Płocku ujawniła wstępne wyniki sekcji zwłok 32-latka, który zmarł po interwencji policji. 20 grudnia ub.r. mężczyzna został zatrzymany w alei Piłsudskiego w Płocku, po tym jak nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i zignorował kontrolę drogową. Za 32-latkiem ruszył pościg, a w czasie interwencji policji zasłabł on i trafił do szpitala w Płocku, gdzie zmarł.

Płock. 32-latek zmarł po interwencji policji. Są wyniki sekcji zwłok

Prokuratura Rejonowa w Płocku ujawniła wyniki sekcji zwłok 32-latka, który zmarł po interwencji policji. Śledczy wszczęli w tej sprawie postępowanie dotyczące nieumyślnego spowodowania śmierci przez funkcjonariuszy. 20 grudnia ub.r. zatrzymali oni w alei Piłsudskiego 32-latka, który wcześniej nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i zignorował kontrolę drogową.

Mężczyzna nie miał również zamiaru podporządkować się poleceniom policjantów, których kopał i uderzał, dlatego na miejscu pojawiło się kilka radiowozów, a rutynowa interwencja przerodziła się w kilkudziesięciominutową szarpaninę. W czasie działań policji 32-latek zasłabł i trafił karetką do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, gdzie dzień później zmarł.

Czytaj też: Płock. WIDEO z interwencji policji, po której zmarł 32-latek. Płacz dziecka i "zostawcie go, ratunku!"

Jak informuje prokuratura w Płocku, wstępne wyniki sekcji zwłok 32-latka, który zmarł po interwencji policji, nie wykazały zmian urazowych prowadzących bezpośrednio do zgonu mężczyzny. Szczegóły wnioski będą jednak znane dopiero w ciągu ok. miesiąca. Prokuratura w Płocku czeka także na wyniki badań toksykologicznych krwi, które mają wykazać, czy 32-latek znajdował się pod wpływem alkoholu lub środków odrzucających - mają się one pojawić w połowie stycznia.

Czytaj też: Ostrołęka. 28-latka w ciąży przeszła nowatorską operację. Lekarze WUM zrobili to po raz pierwszy! [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Brzozów. Przejechał 2-letnią córeczkę. Prokuratura zdecydowała o jego przyszłości

Czytaj też: Płock. Kasjerki banku w zmowie z przestępcami? Kobieta straciła ogromną sumę!

Bodzanów. Pijana jak bela wiozła małe dziecko! Nagle zjechała na przeciwny pas... [ZDJĘCIA]

Opole: Winda RUNĘŁA W DÓŁ z 9. piętra! Dramatyczny wypadek na osiedlu AK.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE