Płock. 34-letni Patryk zginął w wypadku. Jego dziewczyna została sama z małym dzieckiem. Nie ma nawet na pogrzeb

i

Autor: Materiały prasowe / Pomagam.pl 34-letni Patryk, który zginął w wyniku wypadku w Płocku, zostawił dziewczynę z małym dzieckiem, której nie stać nawet na pogrzeb mężczyzny

Płock. 34-letni Patryk zginął w wypadku. Jego dziewczyna została sama z małym dzieckiem. Nie ma nawet na pogrzeb

2022-06-29 19:42

34-letni Patryk, który zginął w wyniku wypadku w Płocku, zostawił dziewczynę z małym dzieckiem, której nie stać nawet na pogrzeb mężczyzny. Motocyklista zmarł w płockim szpitalu, po tym jak w poniedziałek wieczorem, 27 czerwca, uderzył hondą CBR w stojącego na parkingu w pobliżu ul. Przemysłowej peugeota. Policja w Płocku bada przyczyny śmiertelnego wypadku.

Płock. 34-letni Patryk zginął w wypadku. Jego dziewczyna została sama z małym dzieckiem. Nie ma nawet na pogrzeb

Mieszkanka Płocka z małym dzieckiem nie ma nawet pieniędzy na pogrzeb 34-letniego Patryka, który zginął w wyniku wypadku. Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 27 czerwca, po godz. 20. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, mężczyzna jechał motocyklem marki Honda CBR w pobliżu ul. Przemysłowej, ale z nieznanych jak do tej pory przyczyn uderzył w stojącego na znajdującym się nieopodal parkingu peugeota. 34-latek został ciężko ranny i trafił karetką pogotowia do szpitala w Płocku, gdzie wkrótce później zmarł. Jego dziewczyny nie stać teraz na pogrzeb, bo mieszkaniec Płocka był nieubezpieczony, a kobieta nie ma dochodów, by pokryć koszty pochówku. W tej trudnej sytuacji na pomoc ruszyli przyjaciele zmarłego motocyklisty, którzy na Pomagam.pl uruchomili zbiórkę pieniędzy, by w godny sposób pożegnać mężczyznę - można ją wspomóc, klikając TUTAJ.

Czytaj też: Jeździł na hulajnodze, później zaczął wymiotować. Szokująca śmierć 36-latka w Płońsku!

- Prosimy o każdą cenną złotówkę, jeżeli uda się zebrać większą sumę to resztę przekażemy dla synka i córki którzy zostali bez taty, głowy rodziny i jedynej osoby która przynosiła dochody. Każdy kto znał Patryka, wiedział że na niego w każdej potrzebie można było liczyć był to człowiek o wielkim i dobrym sercu, zawsze tłumaczył że jak on komuś pomoże, to ta osoba mu się na pewno odwdzięczy. Nie przechodźmy obojętnie i pomóżmy naszemu przyjacielowi i rodzinie w tym tragicznym momencie... - piszą znajomi 34-latka z Płocka na Pomagam.pl.

Sonda
Czy pomagasz charytatywnie innym osobom?
Chory na nowotwór Mikołaj potrzebuje pomocy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE