Płock. Ciało 54-latka przed blokiem! Szok na Gałczyńskiego

i

Autor: jwvein/cc0/Pixabay.com Ciało 54-latka znaleziono przed klatką schodową bloku przy ul. Gałczyńskiego w Płocku, zdj. ilustracyjne

Płock. Ciało 54-latka przed blokiem! Szok na Gałczyńskiego [AKTUALIZACJA]

2022-03-01 14:55

Ciało 54-latka znaleziono przed klatką schodową bloku przy ul. Gałczyńskiego w Płocku. Do tragicznego odkrycia doszło w poniedziałek, 28 lutego, ok. godz. 6, a chwilę później o wszystkim zostały powiadomione służby ratownicze. Na miejscu pojawił się również śledczy z Prokuratury Rejonowej w Płocku. Według nieoficjalnych informacji zmarły nie był osobą bezdomną.

Płock. Ciało 54-latka przed blokiem! Szok na Gałczyńskiego

Aktualizacja godz. 14.55

Jak informuje Prokuratura Rejonowa w Płocku, śledczy odstąpili od przeprowadzenia sekcji zwłok mężczyzny.

Wcześniej pisaliśmy:

Jak informuje Gazeta Wyborcza Płock, policja w Płocku otrzymała informację, że przed klatką schodową bloku przy ul. Gałczyńskiego w Płocku leży ciało. Zgłoszenie wpłynęło do mundurowych w poniedziałek, 28 lutego, po godz 6. Po przybyciu na miejsce służb ratowniczych lekarz stwierdził zgon denata, którym okazał się 54-letni mężczyzna. Oględziny ciała przeprowadził śledczy z Prokuratury Rejonowej w Płocku, jednak policja nie otrzymała jeszcze informacji, czy zostanie ono zabezpieczone na potrzeby sekcji zwłok. Mundurowi potwierdzili, że 54-latek znaleziony martwy przed blokiem przy ul. Gałczyńskiego w Płocku nie był osobą bezdomną.

Czytaj też: Płock. Rodzice nie mogli uwierzyć, co zrobili nastolatkowie! Wzięli styropian i ruszyli nad zalew

Czytaj też: Płock. Przerażone kobiety śledzone w drodze do domu! To trwa już kilka miesięcy

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Jechał jak szalony i nie miał prawa jazdy