Płock. Nie żyje wicedyrektorka III LO. Aldona Fijałkowska miała 52 lata

2022-01-27 17:23
Płock. Nie żyje wicedyrektorka III LO. Aldona Fijałkowska miała 52 lata
Autor: 3lo.pl Nie żyje Aldona Fijałkowska, wicedyrektorka III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Płocku

Nie żyje Aldona Fijałkowska, wicedyrektorka III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Płocku. Kobieta zmarła w środę, 26 stycznia, w wieku 52 lat. W placówce uczyła też matematyki, a wcześniej przez wiele lat była wicedyrektorką Szkoły Podstawowej nr 23. "(...) wspaniała kobieta, wychowawczyni pokoleń dzieci i młodzieży...", czytamy na stronie III LO w Płocku.

Płock. Nie żyje wicedyrektorka III LO. Aldona Fijałkowska miała 52 lata

Aldona Fijałkowska, wicedyrektorka III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Płocku, nie żyje. Kobieta zmarła w środę, 26 stycznia, w wieku 52 lat. Wcześniej przez wiele lat była także wicedyrektorka Szkoły Podstawowej nr 23 im. Armii krajowej w Płocku, z kolei w obecnej placówce uczyła także matematyki. "Pogrążeni w głębokim żalu zawiadamiamy, że 26 stycznia 2022 r. odeszła od nas śp. Aldona Fijałkowska, wicedyrektor i nauczyciel matematyki w III Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej w Płocku, wspaniała kobieta, wychowawczyni pokoleń dzieci i młodzieży, nasza serdeczna koleżanka i przyjaciółka" - czytamy na stronie internetowej III LO w Płocku. Jak informuje Portal Płock, Aldona Fijałkowska była jedną z osób, które wymyśliły przedsięwzięcie "Lekki plecak", w ramach którego uczniowie w Płocku mogli zamienić książki na tablety.

Czytaj też: Płock. Takiego ogłoszenia się nie spodziewał! "Byłeś bez spodni (...) dość mocno wypchane"

Czytaj też: Przyjechała z dziećmi odpocząć, a padła ofiarą zbiorowego gwałtu! Przed sądem w Płocku krewny jej narzeczonego

- W naszych sercach na zawsze pozostanie wspaniałą Koleżanką, na którą , bez względu na pełnioną przez nią funkcję, zawsze mogliśmy liczyć i nigdy się  nie zawiedliśmy.Jej pełna pomysłów głowa inspirowała nas do pracy i podejmowania wielu wyzwań. Choć od kilku lat realizowała się zawodowo w innej szkole,to cały czas czuliśmy jej obecność i życzliwość. Dziś trudno nam uwierzyć, że nigdy już się nie spotkamy, ale możemy zapewnić, że w naszej pamięci pozostanie na zawsze - napisała z kolei SP nr 23 w Płocku.

Sonda
Jak oceniasz poziom edukacji w polskich szkołach?
Pogrzeb rapera Karola Pjusa Nowakowskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE