Płock. Pijana para zajmowała się niemowlakiem! Butelki po piwie w wózku!

2020-06-30 8:26 Michał Michalak
 Płock. Pijane małżeństwo opiekowało się niemowlakiem! Butelki po piwie w wózku!
Autor: Antranias/cc0/Pixabay.com 9-miesięczna dziewczynka z Płocka trafiła pod opiekę babci, po tym jak interweniowała straż miejska

W poniedziałek o godz. 11.30 do dyżurnego Straży Miejskiej w Płocku zadzwoniła kobieta, informując, że przed blokiem przy ul. Obrońców Westerplatte na ławce siedzi małżeństwo, które spożywa alkohol w obecności 9-miesięcznej córeczki, która leży obok w wózku. Z relacji funkcjonariuszy wynika, że po tym, jak dotarli na miejsce, para zaczęła się nerwowo oddalać.

Strażnicy miejscy zatrzymali pijane małżeństwo. W czasie rozmowy obydwoje przyznali się do spożywania alkoholu. To nic, bo puste butelki po piwie leżały w wózku niemowlaka, a mężczyzna próbował ukryć kolejną butelkę pod bluzą. Na miejsce został wezwany patrol policji, który zbadał pijaną parę alkomatem. 31-letnia matka 9-miesięcznej dziewczynki miała ponad promil alkoholu we krwi, a jej 3 lata starszy mąż 0,84 promila.

Niemowlak trafił pod opiekę babci, która jak się okazało, zajmowała się już dwójką pozostałych dzieci (również nieletnich) pijanej pary. Do zdarzenia doszło przed blokiem przy ul. Obrońców Westerplatte w Płocku.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Matka z córkami utraciły mieszkanie