Płock. Pracownik wodociągów upił 65-latka i wykorzystał sytuację? Nie pomogły telefony!

2020-11-18 12:43 Michał Michalak
Płock. Pracownik wodociągów upił 65-latka i wykorzystał sytuację? Policja wyjaśnia
Autor: Sammy-Williams/cc0/Pixabay.com Policja w Płocku zatrzymała mężczyznę, który podając się za pracownika wodociągów upił 65-latka, by go później okraśc

Komenda Miejska Policji w Płocku przestrzega wszystkich mieszkańców, podając jako przykład zdarzenie z minionej niedzieli. Do 65-latka z terenu Płocka zgłosił się mężczyzna podający się za pracownika wodociągów, który miał sprawdzić stan licznika. Senior wpuścił do środka i zaprosił na filiżankę kawy, a później pojawił się alkohol. Domniemany pracownik wodociągów postanowił wykorzystać sytuację.

Policja w Płocku przestrzega mieszkańców miasta, by wykazali się większą czujnością niż 65-latek. W minioną niedzielę zgłosił się do niego mężczyzna podający się za pracownika wodociągów, który miał sprawdzić stan licznika. Nieprzeczuwający niebezpieczeństwa senior zaprosił go do środka, gdzie zaczął rozmawiać z gościem najpierw przy kawie, a później wyciągając na stół alkohol. Domniemany pracownik wodociągów upił 65-latka, który usnął, dlatego mężczyzna postanowił wykorzystać sytuację. Co zrobił?

Don Kasjo PRZYŁAPANY z dużą kasą. Kamienie poszły w ruch!

Jak informuje policja w Płocku, domniemany pracownik wodociągów okradł 65-latka, zabierając z jego mieszkania laptopa, karty bankomatowe i pieniądze. Senior próbował się jeszcze skontaktować ze złodziejem, ale bezskutecznie, dlatego dzień później powiadomił policję w Płocku. Śledczy z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu ustalili tożsamość domniemanego pracownika wodociągów i zatrzymali go we wtorek.

41-latek z Płocka jeszcze przed zatrzymaniem postanowił zwrócić część skradzionych rzeczy ich właścicielowi. Pokusił się jednak, aby za zakupy w sklepie zapłacić skradzioną kartą płatniczą. Dzisiaj mężczyzna usłyszy w KMP w Płocku zarzuty.

17 listopada. Dzień Studenta. Zobacz najśmieszniejsze MEMY!