Płońsk. Próbował zabić kilkutygodniową córeczkę! Matka nie reagowała!

2020-06-04 13:07 Michał Michalak
Płońsk. Próbował zabić kilkutygodniową córeczkę! Matka nie reagowała!
Autor: Pixaline/cc0/Pixabay.com Rodzice z Płońska maltretowali kilkutygodniową córeczkę, odkąd się urodziła

Przed Sądem Okręgowym w Płocku rusza proces pary mieszkańców Płońska. Mężczyzna został oskarżony o usiłowanie zabójstwa swojej kilkutygodniowej córeczki, a kobiecie postawiono zarzut ciężkiego pobicia dziewczynki i narażenie dziecka na niebezpieczeństwo przez zaniechanie. Już od momentu jej rodzin para maltretowała swoją córeczkę.

Jak informuje portal Płońsk w Sieci, proces rodziców dziewczynki ma ruszyć już w czwartek przed Sądem Okręgowym w Płocku.

33-letniemu ojcu z Płońska postawiono zarzut usiłowania zabójstwa kilkutygodniowej córeczki w zamiarze ewentualnym, za który grozi mu kara 25 lat pozbawienia wolności bądź dożywocie - mężczyzna przebywa w areszcie. Z kolei z wolnej stopy będzie opowiadać matka dziecka, która nie reagowała na jego zachowanie - oskarżono o ciężkie pobicie dziewczynki i narażenie jej na niebezpieczeństwo przez zaniechanie, przez co może trafić do więzienia na okres od 3 do 15 lat.

Rodzice maltretowali córeczkę, praktycznie odkąd się urodziła. O kulisach ich zachowania, a także dalszym losie jej i jej rodzeństwa PISALIŚMY TUTAJ.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Poszukiwania Piotra Nowarkiewicza. Do akcji włączył się Krzysztof Rutkowski. Gdzie jest 16-latek?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.