Pole namiotowe

i

Autor: Uzenk Doezenk / Unsplash Pole namiotowe na Audioriver 2022 zostało wyprzedane / zdjęcie ilustracyjne

Audioriver 2022

Pole namiotowe Audioriver Camp wyprzedane! Czy zostały jeszcze noclegi w Płocku? Sprawdź, gdzie spać na Audioriver 2022

2022-07-27 12:18

Ta informacja spadła na wielu festiwalowiczów jak grom z jasnego nieba. We wtorek, 26 lipca, organizatorzy imprezy poinformowali, że wszystkie miejsca na Audioriver Camp - oficjalnym polu namiotowym - zostały wyprzedane. Ci, którzy zwlekali z zarezerwowaniem noclegu na Audiorvier 2022 mogą mieć teraz kłopoty. Gdzie spać podczas festiwalu? Podpowiadamy!

Pola namiotowe Audioriver 2022 wyprzedane

Tego można było się spodziewać. W czasie trwania festiwalu ceny noclegów w Płocku idą w górę, a i sama baza noclegowa nie jest zbyt duża – to sprawia, że wiele osób ma problem ze znalezieniem noclegu na Audioriver 2022. Nic dziwnego, że oficjalne pole namiotowe festiwalu - Audioriver Camp - cieszyło się tak dużą popularnością, że wszystkie miejsca zostały wyprzedane na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy! Była to atrakcyjna opcja noclegowa dla festiwalowiczów, ze względu na cenę (od 169 zł do 189 zł) oraz lokalizację (pole namiotowe będzie znajdowało się około 400 metrów od plaży, na której odbywa się główna część festiwalu). Co mogą zrobić osoby, które nie mają jeszcze noclegu w Płocku na zbliżający się Audioriver Festival 2022? Podpowiadamy w dalszej częsci artykułu poniżej!

Przeczytaj także: Czy są jeszcze bilety na Audioriver 2022? Ostatnia pula dwudniowych karnetów na Audioriver Festival w Płocku

Noclegi w Płocku. Gdzie spać na Audioriver 2022?

Gdzie w takim razie można znaleźć nocleg w Płocku? Ratunkiem dla osób, które przyjeżdżają na Audioriver 2022, a nie mają jeszcze noclegu, mogą być specjalne grupy na Facebooku. - Jeśli jeszcze poszukujecie noclegów, zachęcamy do sprawdzania ofert na grupie Audioriver 2022 (ze specjalnie oznaczonym postem) oraz na grupie Noclegi Audioriver 2022 - informują organizatorzy. Internauci wymieniają się tam informacjami na temat noclegów, odsprzedają bilety na Audioriver Camp, a także oferują wolne miejsca noclegowe.

Audioriver Festival 2022 w Płocku

Po pandemicznej przerwie Audioriver powraca z przytupem i świętuje swoje 15-lecie. Podczas jubileuszowej edycji festiwalu, zagrają m.in. Ben Böhmer live, Bicep live, The Blaze, Gorgon City, Sevdaliza, Solomun, WhoMadeWho, Wilkinson (DJ set) oraz ponad 100 innych artystów. Audioriver Festival 2022 odbędzie się w Płocku w dniach 29-31 lipca.

Jak nie przytyć na festiwalu?| ESKA XD - Fit vlog #28
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany