Rasy psów - rozpoznacie je na zdjęciach? Co wiecie o swoich pupilach? [QUIZ]

2020-09-10 6:00 Michał Michalak
Rasy psów - rozpoznacie je na zdjęciach? Co wiecie o swoich pupilach? [QUIZ]
Autor: Djmirko/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons Rasy psów - rozpoznacie je na zdjęciach? Co wiecie o swoich pupilach? (na zdjęciu labrador retriever)

Rasy psów - rozpoznacie je na zdjęciach? Co wiecie o swoich pupilach? Ile ras psów, tyle ich wielbicieli, ale w końcu "pies to najlepszy przyjaciel człowieka", więc warto dobrze poznać zwyczaje i zachowanie naszych podopiecznych. Mogą one być towarzyszami naszych codziennych zabaw, ale nierzadko ostrzegają nas również przed niebezpieczeństwem i bronią, gdy zajdzie taka potrzeba.

Rasy psów - rozpoznacie je na zdjęciach? Co wiecie o swoich pupilach? W naszym quizie będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat waszych podopiecznych. Jeśli psy to wasze ulubione zwierzęta, nie będziecie mieli problemy z odpowiedzią na przygotowane przez nas pytania. To niezwykle wdzięczni kompani, którzy dzielą nasze radości i troski, do tego bardzo się do nas przywiązując, a jak trzeba, są nawet gotowi stanąć w naszej obronie. Czy znacie rasy psów? Czy rozpoznacie je na zdjęciach? Co wiecie o tych niezwykle wdzięcznych zwierzętach?

Rusza sezon na grzyby - potraficie je rozpoznać? Co o nich wiecie? [QUIZ]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE