Rekolekcje 2020 w Płocku. Z powodu koronawirusa są też dostępne online!

2020-03-25 13:44 Michał Michalak
Rekolekcje 2020 w Płocku. Z powodu koronawirusa są też dostępne online!
Autor: TheoRivierenlaan/cc0/Pixabay.com Z powodu koronawirusa Episkopat Polski zachęca do brania udział w rekolekcjach przez internet

Taką decyzję podjął Zespół Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia, który patronuje rekolekcjom. Od 24 marca do końca tygodnia potrwają „Rekolekcje w kwarantannie”. O godz. 8, 16 i 20 na Twitterze, Facebooku, kanale YouTube Episkopatu, na stronie www.episkopat.pl i na kanale YouTube telewizji SalveNet są umieszczane dwuminutowe konferencje.

"Rekolekcje w kwarantannie" - to propozycja Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia. W związku z epidemią koronawirusa od 24 marca do końca tygodnia będą się one odbywać online. O godz. 8, 16 i 20 na Twitterze, Facebooku, kanale YouTube Episkopatu, na stronie www.episkopat.pl i na kanale YouTube telewizji SalveNet są umieszczane dwuminutowe konferencje, które wygłaszają duszpasterze z diecezji warszawsko-praskiej.

O godz. 8.00 temat „Wiary” podejmuje ks. Bogusław Kowalski, proboszcz parafii katedralnej. O nadziei o godz. 16.00 mówi ks. Michał Dziedzic, diecezjalny duszpasterz młodzieży,  natomiast na temat miłości o godz. 20.00 głos zabiera ks. Marek Kruszewski, duszpasterz małżeństw i rodzin.

Rekolekcje 2020 w Płocku

Swój program rekolekcyjny online uruchomiła także Kuria Diecezjalna w Płocku. Wielkopostne Rekolekcje Biblijne „Strefa komfortu” prowadzi ks. Jacek Gołębiowski z parafii pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Dąbrowie w powiecie ciechanowskim - znajdziecie je TUTAJ.

Tych leków już z Polski nie wywieziesz. Czego może wkrótce zabraknąć w aptekach?

Co z galą FAME MMA? Marcin Najman zabrał głos. [SUPER RAPORT]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.