Patrzcie na te mięśnie! Policjant z Raciąża wicemistrzem świata!

Autor: archiwum prywatne Patryka Błockiego Patryk Błocki drugi z lewej

2019-10-24 10:06

Sierżant sztabowy Patryk Błocki z tamtejszego komisariatu zdobył tytuł wicemistrza globu w kulturystyce. Zawody odbyły się w sobotę 19 października w słoweńskich Brezicach, a policjant startował w sumie w trzech kategoriach, zdobywając medal jako Mr. Athletic +177cm.

W imprezie wzięli udział kulturyści reprezentujący barwy 20 państw, a kadra Polski liczyła aż 23 zawodniczki i zawodników. Błocki startował w sumie 3 razy, bo zaprezentował się przed jury w kategorii: Kulturystyka Ekstremalna do 90 kg, w której zajął 6. miejsce; Man Physique, gdzie był 4.; i Mr. Athletic +177cm, w której udało mu się ostatecznie sięgnąć po srebrny medal.

Patryk Błocki ma 32 lata i na co dzień jest funkcjonariuszem komisariatu w Raciążu, który podlega pod komendę policji w Płońsku. Tytuł wywalczony w minioną sobotę nie jest jego pierwszym sukcesem w międzynarodowych zawodach kulturystów. Rok temu w litewskim Kownie został 3-krotnym mistrzem świata w kategoriach: Fitness Model Men do 180 cm, Men Physique do 180 cm i Muscle Men Physique do 180 cm.

Zobaczcie na te mięśnie! Policjant z Raciąża w powiecie płońskim wicemistrzem świata!

Autor: archiwum prywatne Patryka Błockiego