Ciało 44-letniej kobiety w mieszkaniu w Poznaniu! Służby dostały się do środka siłą

i

Autor: Arcaion/cc0/Pixabay.com Ciało 44-letniej kobiety znaleziono w mieszkaniu przy ul. Górczyńskiej w Poznaniu, zdj. ilustracyjne

Tajemniczy zgon

Ciało 44-letniej kobiety w mieszkaniu w Poznaniu! Służby dostały się do środka siłą

2023-05-30 22:03

Ciało 44-letniej kobiety znaleziono w mieszkaniu przy ul. Górczyńskiej w Poznaniu. Do zdarzenia doszło we wtorek, 30 maja, w godzinach przedpołudniowych, a służby ratownicze dostały się do środka drogą siłową. Przybyły na miejsce lekarz wykluczył wstępnie, by do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie, ale jednocześnie nie potrafił wskazać przyczyny zgonu.

Ciało 44-letniej kobiety w mieszkaniu w Poznaniu. Służby weszły do środka siłą

Co doprowadziło do śmierci 44-letniej mieszkanki Poznania? Jej ciało znaleziono we wtorek, 30 maja, w mieszkaniu przy ul. Górczyńskiej, ok. godz. 9.30. Jak informuje policja, służby ratownicze dostały się do środka drogą siłową, po tym jak otrzymał zgłoszenie w tej sprawie. Na miejscu pojawił się m.in. lekarz medycyny sądowej. - Wstępnie wykluczył on, by do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie, natomiast nie potrafił wskazać przyczyny zgonu - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu. Na razie brakuje informacji, by sprawą śmierci 44-latki zajęła się również prokuratura w Poznaniu.

Sonda
Czy praca w policji jest niebezpieczna?
Dorota i Wojtuś spoczęli na cmentarzu. Na ten widok pękają serca
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany