Gniezno. Szalony rajd 62-latka! Zniszczył kilka samochodów i przydrożne znaki

i

Autor: KPP Gniezno Gniezno. Szalony rajd 62-latka! Zniszczył kilka samochodów i przydrożne znaki

Gniezno. Szalony rajd 62-latka! Zniszczył kilka samochodów i przydrożne znaki

2022-06-28 12:08

Niebezpieczne wydarzenia na ulicach w Gnieźnie. Doszło tam do uszkodzenia kilku zaparkowanych samochodów, latarni ulicznej, ale także znaków drogowych. Za wszystko odpowiadał 62-latek, który teraz musi się liczyć ze sroga karą.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (27 czerwca) w godzinach porannych. Dyżurny gnieźnieńskiej policji został poinformowany około godz. 5:00, że w rejonie ulicy 3 Maja doszło do uszkodzenia zaparkowanych tam kilku samochodów. Na miejsce przybyli policjanci, którzy potwierdzili zgłoszenie, ale to nie wszystko. - Uszkodzona została również latarnia uliczna, 5 znaków drogowych i kosz na śmieci - tłumaczą policjanci z Gniezna.

CZYTAJ: Młoda kobieta chciała skoczyć z wiaduktu! Dantejskie sceny w Gnieźnie

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji sprawca kierując citroenem jumpy jadąc w kierunku ronda imienia Polskiego Czerwonego Krzyża zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z oplem. Następnie podczas cofania uszkodził znak drogowy. Po dojechaniu do ronda uderzył w latarnię uliczną znajdującą się na wysepce, po czym wysiadł z samochodu i oddalił się z miejsca zdarzenia drogowego. - Okazało się, że wcześniej uszkodził infrastrukturę drogową 4 inne auta zaparkowane na ul. Grzybowo, Łącznica i 3 Maja - dodają mundurowi, którzy szybko ustali sprawcę tego zdarzenia i udali się do miejsca jego zamieszkania.

Za wszystko odpowiedzialny był 62-letni mieszkaniec Gniezna, od którego było czuć silną woń alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany, a za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Mały dzik myślał, że to wyścig. Urządził sobie rajd ulicami Sosnowca
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE