Jesienna fontanna Wolności!

2015-10-12 15:08 Marta Glanc
Fontanna Wolności w jesiennym słońcu
Autor: fot. Marcin Grzeszczak Fontanna Wolności w jesiennym słońcu

Zapowiadany koniec letnich dni wreszcie nadszedł - nie wszyscy się z tego cieszą... Jednak Poznań nadal często oświetlają słoneczne promienie, tworząc klimat pięknej, złotej jesieni!

W centrum Poznania nie jest szaro - nawet jesienią czy zimą! Zwłaszcza kiedy nadal możemy cieszyć się słońcem, może już nie tak ciepłym jak jeszcze przed kilkoma tygodniami, jednak nie ma co narzekać - Poznań jesienią również jest piękny!

Jest coś w tej dziwnej, pokracznej fontannie pięknego. Sama w sobie jest tylko pustym kryształem, potraktowana światłem opalizuje, rozjaśnia otoczenie, skupia wzrok. Wtedy nawet można nazwać ją piękną  - pisze autor naszego dzisiejszego zdjęcia dnia, Marcin Grzeszczak. My się zgadzamy, a Wy? Jeżeli chcecie zobaczyć więcej zdjęć Marcina klikajcie - Onewhoisknown.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE